Ücretsiz Yalıtım Keşif Hizmeti

Evinizde her mevsime uygun sıcaklık dengesi kuran yalıtım sistemleri ile ilgili ücretsiz danışmanlık servisi veren Filli Boya’ya hemen ulaşın; işin uzmanı evinize kadar gelsin.

Filli Boya sizlere daha iyi hizmet sunmak için ayağınıza kadar geliyor. Her binanın yapısına göre uyumlu yalıtım sistemlerini saptamak için Filli Boya Yalıtım uzmanları evinize gelerek; binanızı inceliyor ve binanıza uygun yalıtım sistemleri konusunda sizi bilgilendiriyor. Ücretsiz olan bu imkândan yararlanmanız için yapmanız gereken tek şey formu doldurmak. Siz de kışlarınızı daha sıcak ve yazlarınızı daha serin geçirerek; ekonomik ve enerji tasarrufu yapacağınız yalıtım sistemlerini tercih edin.

Ad
Soyad
E-Posta
Telefon No
Lütfen İl Seçiniz
Adres
Binanın dış cephe yüzey alanı (m²)
Diğer Açıklamalar
Filli Boya Danışma Merkezine 444 1 222 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.
 • Detaylı Bilgi

  Dekoratif Boya

  Dekoratif boya uygulandığı yüzeylere kazandırdığı farklı desen ve renk kombinasyonları ile dekorasyonda farklılık yaratır ve yaşam alanlarınıza göz alıcı bir şıklık katar.

 • Detaylı Bilgi

  En İyi Boya

  Boya, dekoratif ve koruyucu bir tabaka oluşturan kimyasal malzemelerin birleşimidir. Sınırsız renk seçeneğiyle, en iyi şekilde formüle edilen, insan sağlığına en zararsız ve en iyi maddelerden oluşan karışımı yani en iyi boyayı sizin için sunuyoruz.

 • Detaylı Bilgi

  Duvar Renkleri

  Dekorasyonunuzu ve ruh halinizi etkileyecek en önemli unsurların başında yer alan duvar renklerinde size sınırsız seçenek sunmanın yanında, renk kombinasyonu ve duvar boyaları önerileriyle de dekorasyonunuzu zenginleştiriyoruz.

 • Detaylı Bilgi

  Mantolama

  Binalarda gerekli ısı izolasyon katsayısına ulaşmak için binaların giydirilmesine verilen isim mantolama, gereken malzemelerle ısı izolasyonu oluşturmak için binaların dış yüzeyine yapılan bir sistemdir.

 • Detaylı Bilgi

  Yalıtım

  Binayı ve içerisini ses, su, nem, sıcak ve soğuğa karşı korumak için alınan önlemlerin genel adına yalıtım denir. Yalıtım binalarda nem dengesini sağlar ve rutubeti azaltır. Mevsime göre binalardaki sıcaklık dengesini oluşturur.

 • Detaylı Bilgi

  Isı Yalıtımı

  Isı yalıtımı ile ekonominize katkı sağlayabilir, evinizde daha sağlıklı ortamlara kavuşabilir, çevre kirliliğinin azaltarak, enerji tasarrufu yapabilirsiniz.

Copyright © 2014 BETEK BOYA KİMYA SANAYİ A.Ş. Design and Technology by Dreams&Bytes
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM