Capatect Magic Effect

Capatect’ten Yepyeni bir Dış Cephe Kaplama Serisi

Yenilikçi ve öncü kimliği ile yalıtım sektörüne yön veren Capatect Isı Yalıtım Sistemi yaşadığınız mekanlara taşıyan yepyeni bir dış cephe kaplama serisi sunuyor. Capatect’in sunduğu özel effectli dış cephe kaplama ürünleri Magic Fine ve Magic Quartz, sadece yalıtım performansı ve uzun ömürlü olmasıyla değil, görselliğiyle de binanıza değer katacak. Sizi, doğanın huzur veren güzelliğine bir adım daha yaklaştıracak.

Binanız doğallıkla buluşuyor, canlı parıltılar ile dikkat çekiyor…

Kolay ve hızlı uygulaması, nefes alma özelliği ile binanızda küf rutubet oluşunu engellemesi ile cephenize doğal görüntü katan Capatect Magic Fine dış cephe kaplaması 4 farklı dokuya sahip. "Kaya doku" binanıza doğal taşın estetiğini," Ağaç doku" ahşabın sıcaklığını, "Toprak doku" huzuru ve "Şerit doku" ise cephenizde istenen kıvraklığı kazandırıyor.

Her türlü boya üzerine uygulanan parlak ve hafif özelliğe sahip Magic Quartz Siyah ve Beyaz ürünleri ise standart kaplamaların üzerine uygulanarak binanızın dikkat çekmesini sağlıyor.

Ürün uygulama videoları için tıklayınız.

Ürün broşürü için tıklayınız.

Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM