İşi Uzmanına Bırakın

TECRÜBE
Dalmaçyalı IsI Yalıtım Sistemi, Dalmaçyalı markasının sahip olduğu Dünyada 40 yıllık, Türkiye’de 10 yıllık ürün ve uygulama tecrübesini %20 daha yüksek ısı yalıtım performansına sahip Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası ile birleştiren bir sistemdir. Dünyada ilk defa Filli Boya tarafından pazara sunulan Dalmaçyalı Isð Yalıtım Levhaları, polistren yapısındaki ideal karbon oranı ile aynı yoğunluktaki standart EPS ısı yalıtım levhalarına oranla %20 daha iyi bir ısı yalıtım değerine sahiptir. Levha kalınlığı arttırmadan Capatect Dalmaçyalı ile daha üstün bir yalıtım performansına ulaşılır.

TEKNOLOJİ
Filli Boya özellikle sektöre sunduğu ısı yalıtım sistemlerinin, ısı yalıtım levhasından yapıştırıcısına, sıvasına, son kat kaplama ve boya ürünlerine kadar tüm ana bileşenlerini Türkiye’nin en büyük ve modern, Avrupa’nın ise sayılı tesislerinden biri olan; Betek Gebze Fabrikası ile 2012 yılında faaliyete geçen Kayseri Fabrikası’nda, ISO 9001 kalite standardında üretmektedir.

UZMANLIK
Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemleri, standartlara uygun ve uzun ömürlü bir sistem sunmanın yanı sıra konusunda uzman bayileri ile hizmeti vermektedir. Isı yalıtım uygulaması bilgi, deneyim ve dikkat gerektirir, küçük uygulama hataları bile sistemin ömrünü azaltabilir. Bu nedenle Filli Boya; uygulamada kaliteyi arttırabilmek Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Mesleki Eğitim Merkezleri ile işbirliği yaparak 10.000’den fazla uygulamacıya uyum ve gelişim kursları düzenlemiştir.

GÜVEN
Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemi oluşturan her ürün ,sayısız laboratuar çalışmaları ile ısı yalıtımında en yüksek performansı gösterecek şekilde,Avrupa Standartlarına uygun olarak en üst kalitede üretilmiştir. Türkiye’de TS EN 13499 ısı yalıtım sistemi standardına uygunluk belgesine sahip Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemi, Avrupa teknik onay kuruluşu “EOTA” tarafından verilen ETAG 004 uygunluk belgesini de alarak bu kalitesini de bir kez daha ispatlamıştır.

TS EN ISO 10002 Müşteri Memnuniyet Yönetim sistemi belgesine sahip olan Filli boyanın en önemli stratejisi ‘’Tam Müşteri Memnuniyeti’’ sağlama ve sürdürmektir. Bu kapsamda bina ömrü boyunca her türlü soru ve sorunlarınız için danışma merkezimi arayabilir; dilerseniz Filli Boya’nın Mimar-Mühendis uzmanlardan oluşan teknik satış ekibi ile uygulama sırasında binanızı kontrol ettirebilir, dilerseniz termal kamera hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


Dalmaçyalı Isı Yalıtım Sistemi Ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayınız.
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM