Nearest Filli Boya Expert

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce nibh orci, dignissim id felis quis, dapibus consectetur nibh. Vivamus magna nulla, tempor in fermentum sed, eleifend fringilla libero. Sed porttitor lacus vitae lorem dictum, quis gravida quam aliquet. Integer tempor orci nisl, at iaculis lacus eleifend sed. Aliquam non nunc et elit accumsan placerat vel eu augue. Suspendisse dapibus aliquet turpis, ac imperdiet dui. Cras quis est magna. Cras volutpat sit amet dolor eu luctus. In leo orci, facilisis ut fermentum ut, fermentum nec turpis. Cras vitae arcu finibus, interdum lacus vel, iaculis est.

Please choose your province
Please choose your district
Bu sitede adı geçen ustaların, usta arayan kişilere karşı yüklendiği işi tam ve zamanında yerine getirme yükümlülüğü, ustanın uygulama şartları ve hizmet kalitesi, hizmet, temizlik, güvenlik, ödeme vb. diğer her türlü sorumluluk ve yükümlülüklerinden ve bu yükümlülüklere bağlı olarak doğrudan ve/veya dolaylı olarak doğmuş ve/veya doğabilecek maddi-manevi zararlardan Betek Boya ve Kimya San. A.Ş.'nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Usta arayan kişilerin, bu sitede adı geçen ustalarla hizmet alımı konusunda anlaşması halinde, ustaların nitelik ve uygulamaları ile ilgili olarak Betek Boya ve Kimya San. A.Ş. taraflara karşı herhangi bir garanti ve taahhüt üstlenmemektedir. Bu sayfa, sadece ustaları ve usta arayan kişileri bir araya getiren bir uygulama olup, hizmet garantisi içermez.

YUKARIDAKİ AÇIKLAMALARI OKUDUM VE KABUL EDİYORUM
KABUL EDİYORUM
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

I AGREE I DON'T AGREE
Please enter a valid email address.

OK