LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
28 Aralık 2016

1 SAAT İÇİNDE YATAK ODANIZI BAŞTAN YARATIN

Yatak odası dekorasyonu yaparken servet harcamanıza gerek yok.

İlham alabileceğiniz birçok farklı stil ve renk bulunuyor.

Klasik tarzdan vazgeçemeyenlerdenseniz kahve tonları, beyaz ve altın sarısı gibi pastel renkleri tercih edebilirsiniz.

Yaz sıcaklığını odanıza taşımak isterseniz yazlık ev stilinin vazgeçilmez renkleri mavi ve beyaz uyumundan faydalanabilirsiniz. Aksesuarlarda açık renkleri tercih edebilir, zeminde ve tavanda beyaz ahşapla iç açıcı bir etki yaratabilirsiniz.

Çiçekli desenler, pastel renkler, mum ve aynalardan hoşlanıyorsanız romantik stil tam size göre. Fransız country tarzındaki bu çiçekli ve pembe beyaz yatak odasından ilham alabilirsiniz.

Renkli tasarımlar size çekici gelmiyorsa monokromatik tasarımları deneyebilirsiniz. Duvarlarınızda dinlendiren ve uykuya dalmanızı kolaylaştıran renkler kullanarak huzurlu bir alan yaratabilirsiniz. Odanızın dinlendirici etkisini artırmak istiyorsanız yeşilin her tonunu Filli Boya Renxmatik’te bulabilirsiniz.

Hem fonksiyonel hem de şık olabilirsiniz.Tatlı krizine sehpalı çözüm

Gece gelen tatlı krizinizi bastırmak için mutfağa koşturup uykunuzu yarıda kesmeyin. Başucunuza koyacağınız bir tahta sehpa ile atıştırmalıklarınızı yanınızda tutun, kitap okurken kendinizi çikolatayla şımartın.

Kitap keyfinizi uygun ışıkla taçlandırın

Çikolatanızı yediniz, uykuya dalmadan önce kitap okumaya karar verdiniz ama odanızın ışığını açıp kapatmaya üşeniyorsunuz… Yatak odanızın duvarına monte edeceğiniz akordeon lamba ile loş ışıkta kitap keyfinizi doruğa çıkarıp, derin bir uyku öncesi bilgi dağarcığınızı geliştirebilirsiniz. Akordeon gece lambası yatak odası dekorasyonu konusunda yenilikçi bir adım atmanızı da sağlayacak!

Şifonyerinizi suni deriyle güzelleştirin

Standart ve sıkıcı şifonyerinize suni deriyle renk katmaya ne dersiniz? Plastik tutacaklarınızı çöpe atın, suni deri bir kemerden keseceğiniz parçalarla yaratıcılığınızı zirveye çıkarın. İşin en güzel yanı da bunu yapmak o kadar kolay ki!Uykuya açılan kapınızı renklendirin

Günün yorgunluğunu atmak için yatağınıza koşarken karşınıza çıkan sade ve tekdüze kapıdan sıkıldınız mı? Hemen harekete geçin! Kapınıza yapıştıracağınız renkli desenlerle, renkli rüyalara açılan pencerenize dakikalar içinde farklı bir soluk katın. Ayrıca unutmayın, yatak odası dekorasyonu yaparken kapıyı atlamamak, stilinizi tam olarak ifade etmenize de yardımcı olacak.

Komodininizin ayaklarını yerden kesin!

Yatak odanızı alışılmışın dışına çıkarmak için bir yol daha! Odanızdaki hareket alanını kısıtlayan komodin yerine tavana asacağınız iplerden sarkan bir tahta platform sizi herkesten farklı kılacak! Ancak bu yeniliği kediniz salıncak sanabilir. Bu yüzden üstüne cam koymamanızda fayda var. Ya da onun ulaşamayacağı bir yüksekliğe asın.Söz konusu yatak odası dekorasyonu olduğunda fark yaratacak Filli Boya Renkleri, dekoratif boyalar…

Yüzlerce farklı renk tonundan oluşan Filli Boya Renk Kataloğu, yatak odası dekorasyonu yapmak isteyenlere zengin bir kaynak niteliğinde! İsterseniz dekoratif boya seçeneklerini değerlendirerek de fark yaratmanız mümkün. Yatak başında, odanızın bir duvarında ya da tamamında farklı uygulamalar yaparak yatak odası dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Filli Boya’nın sınırsız renk seçenekleriyle stilinizi yatak odanızda da yansıtın. Eğer profesyonel bir yardım almak isterseniz web sitemizi kullanarak uzman görüşü alabilir, bir Filli Boya Ustası bularak hemen işe koyulabilirsiniz.

Yatak odası dekorasyonu konusunda ilgili daha fazla ilham almak için aşağıdaki yazılarımızı okuyabilirsiniz:

- BU YATAK ODALARINDA DOLAP YOK, YER ÇOK!

- YATAK ODANIZDA FENG SHUI TAZELİĞİ

- KÜÇÜK YATAK ODALARI İÇİN BÜYÜK FİKİRLER