LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

2014 BANYO DEKORASYON TRENDLERİ

2014 yılının trendlerinde banyolar oldukça şık ve lüks görünüyor. Bunun yanında rahatlık da büyük önem taşıyor. Sakin, doğal renklerle, ışıltılı aksesuarlar birleşiyor ve ortaya içinden çıkmak istemeyeceğiniz banyolar çıkıyor.

Banyonuzu 2014’ün en yeni trendlerine göre yenileyin, rahatlığın ve zarafetin tadını çıkarın!

Japon minimalizmi

 

banyotrend_1www.sheknows.com

 

Minimalist dekor denilince akla ilk olarak Uzakdoğu dekorasyonu geliyor. Ahşap tasarımlar ve az eşyayla minimalizmi sağlayan Japon dekorasyonunun çizgileri bu yıl banyolara taşınıyor. Parlak renkleri bir kenara bırakın ve sizi daha da konfora ulaştıracak pastel renklere yönelin. Doğadan ilham alan doğal aksesuarlar ve düzenli bir görünümle siz de banyonuzu güzelleştirebilirsiniz.

 

Ferahlık ve zarafet

 

banyotrend_2www.stylehomes.net

 

Bu yıl banyolarda en önemli bir diğer trend ise banyonuzun hem şık ve lüks hem de ferah olması. Bu yüzden renk seçimlerinizde daha açık tonları tercih etmenizde fayda var. Büyük aynalar, parlak musluklar ve ışıltılı birkaç aksesuar ile de zarafeti yakalayabilirsiniz.

 

Siyah küvetler

 

banyotrend_3

www.e-lazienki.pl

 

Kulağınıza garip geliyor olabilir ama siyah küvetler giderek moda olmaya başladı. 2014 yılında da iyice yükselişe geçeceğe benziyor. Çok geç olmadan banyonuza bu sofistike görünümü kazandıracak bir küvet eklemeyi düşünebilirsiniz.

 

Ahşap zemin

 

banyotrend_4www.uktv.co.uk

 

Porselen fayans devri artık bitiyor. Onun yerine banyoda kullanılamayacağını düşündüğümüz ahşap zeminler geliyor. Ahşap zeminler gerektiği şekilde korunduğu takdirde başınıza çok iş açmayacaktır, merak etmeyin!

 

 

Kapak görseli: jangrue.com