LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

2014 YILI İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

Kocaman bir yıl nasıl da geçti değil mi? Bazılarımız için 2013 çok iyi geçti, bazılarımızsa hemen 2014’e girip eski yılı unutmak istiyor. Ne olursa olsun yeni bir yıl yeni başlangıçlar demektir. Neden yeniliklere evinizden başlamıyorsunuz?

Yeni yıl için dekorasyon önerilerini sizin için derledik. Keyifli okumalar!

 

Düzeni sağlayın

 

yenidekor_1

 

Eviniz her zaman karışık ve düzensizse yeni yılı bahane ederek yeni başlangıçlara imza atın ve bu yıl düzenli olun. Bunun için etraftaki karışıklığı saklayacak dolaplar, askılar ve kutulara evinizde yer açın.

Kendin yap projeleriyle evinizin daha düzenli olmasını sağlayacak projeler de gerçekleştirebilirsiniz. Yeni yılda takılarınızın, şallarınızın, giysilerinizin ve diğer aksesuarlarınızın karmaşık görüntüsünü ortadan kaldırmak ilk işiniz olsun.

 

Yeni renk kombinleri

 

yenidekor_2

 

Yapacağınız bir sonraki iş de evinizi yenilemek. Bunu farklı renkler kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Duvarlarınızı Filli Boya’nın en güzel renkleriyle süsleyebilir ve farklı renk kombinleri yaratabileceğiniz aksesuarlar satın alabilirsiniz.

Yeni yılda evinizin makyajı olan duvar boyanızda cesur adımlar atın.

 

Daha çok sanat eseri

 

yenidekor_3

 

Gün geçtikçe ev dekorasyonunda sanat eserleri daha çok kullanılmaya başlıyor. Bu yüzden evinizde hala bir tablo yoksa kendin yap projelerle en beğendiğiniz tabloyu çerçeveleyip duvarınıza asabilirsiniz. İlla manzara resmi ya da ünlü bir ressamın elinden çıkmış bir tablo olmasına gerek yok. Mobilya ve aksesuarlarınızla kombinleyebileceğiniz herhangi bir sanat eseri evinizi yeni yılda daha şık gösterecektir.

 

Doğal bir evin anahtarı

 

yenidekor_4

 

Yeni yıl için son önerimiz ise bitkiler ve şık kullanım alanları. Evinizi daha rahat, daha doğal ve daha taze hissettiren bitkilerle şık bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

 

 

Görseller: www.decoist.com