LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

2014’ÜN BEKLENEN DEKORASYON TRENDLERİ

2013’ü hızla geride bıraktığımız şu günlerde dekoratörler 2014’ün en yeni trendlerini yavaş yavaş açıklamaya başladı bile.

Yeni yılda evinize yeni bir görünüm kazandırmak için kolları sıvayın ve en yeni trendleri evine kazandıran siz olun!

 

Kontrast renkler

 

trend_1

 

Bu sezon mutlaka aksesuarlarınız ve duvarlarınız arasında kontrast oluşturun. Duvarlarınızın renginin bir kısmına zıt renklerdeki aksesuarınızda yer verin. Böylece evinizde bütünlük yaratmanız çok daha kolay olacaktır. Eviniz için en güzel renkleri Filli Boya ile keşfedebilirsiniz.

 

Desenli mobilyalar

 

trend_2

 

Bu yılın ev tekstilinde sıklıkla kullanılan desenleri artık mobilyalarda. Özel üretim bu mobilyalarla evinize bahar dokunuşu getirebilirsiniz.

 

Farklı sandalyeler

 

trend_3

 

Kim demiş masanızın etrafındaki sandalyeler tek tipte olmalı diye? Bu yılın trendi karmaşık öğeleri bir arada kullanmakta yatıyor. Siz de buna sandalyelerinizden başlayabilirsiniz.

 

Kitapla dekorasyon

 

trend_4

 

Dekorasyonun her dönemde en vazgeçilmez ve sofistike detaylarından olan kitaplar 2014’te çok daha sık karşımıza çıkıyor.

 

Sanat eserleri

 

trend_5

 

Her yıl bir öncekinden daha fazla sanat eserini eve taşımak şart oluyor. Siz de küçükte olsa mutlaka tabloları, fotoğrafları, heykelleri şık biçimde sergilemekten kaçınmayın.

 

 

 

Kapak görseli: www.bykoket.com

Görseller: www.housebeautiful.com