LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

EN EĞLENCELİ 7 AKSESUAR

Birbirinden renkli tasarımlarla sizi ve misafirlerinizi gülümsetecek ufak detaylara göz atmaya, evinize biraz mizah katmaya ne dersiniz?

eğlenceli aksesuar 1

Duvar saati         

Önemli toplantılardan ufak buluşmalara, kısacası her yere geç kalıyorsanız Jennifer Morand’ın tasarladığı bu saatler tam size göre. “Neyse, zaten geç kaldım” mesajı gerçekten gülümsetiyor. Geniş bir renk yelpazesine sahip saatler, sizi bir sonraki buluşma için motive edebilir.

 

eğlenceli aksesuar 2

Kalorifer peteği

Boğucu ve depresif kış mevsimlerine yeni bir soluk katan Lucy Merchant, ilginç tasarımıyla içinizi ısıtıyor. Gerçek bir bahçe çitini oturma odanızda gören arkadaşlarınız, onun bir kalorifer peteği olduğuna inanmakta güçlük çekebilir.

 

eğlenceli aksesuar 3

Yastık

Bisküvi şeklindeki yastık tasarımlarıyla dikkat çeken Fransız tasarımcı Maxime Pecourt, ürünlerini kendi blog’unda sergiliyor. Oldukça gerçekçi görülen yastıklarınıza dikkat edin, misafirleriniz tadına bakmak isteyebilir!

 

eğlenceli aksesuar 4

Kitaplık

Misafirlerinizin yerçekimine karşı çıkan bir kitaplık görünce yaşayacağı şaşkınlığı bir düşünün! Gizlice yerleştirilmiş elastik bant sayesinde kitaplarınızın sabit durmasını sağlayan tasarım, arkadaşlarınız için büyük bir gizem haline gelebilir.

 

eğlenceli aksesuar 5

Yatak örtüsü

Alışılagelmişin dışına çıkan tasarımcı Vadim Cherniy, ilginç yatak örtüsü ve yastık kılıfı tasarımlarıyla yatak odalarında radikal değişiklikler yapma ilhamı veriyor.

 

eğlenceli aksesuar 6

Tabure

Bahçeniz için ilginç sandalye ve tabure seçenekleri sunan Alman tasarımcı Thorsten Franck’a dikkat! “Ben bundan kesin düşerim” dediğinizi duyar gibiyiz ama mükemmel bir dengeye sahip olan taburelerin kesinlikle güvenli ve konforlu olduğunu söyleyebiliriz.

 

eğlenceli aksesuar 7

Halı

Modern oturma odaları için çarpıcı halı tasarımları Lise El Sayed’den geliyor. Halı kenarındaki dört ayak izi ve halıyla birlikte gelen iki çift terlik detayıyla iddialı bir tasarım. Terlikler çok rahat görünüyor, bizden söylemesi!