LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

7 ADIMDA EVİNİZİ TAZELEYİN!

Eviniz size, çocuklarınıza, eşinize ve misafirlerinize taptaze ve canlı görünsün ister miydiniz? Sizin için sunduğumuz önerilere bir göz atın ve küçük değişikliklerle evinizin havasını canlandırın!

Rengârenk çiçekler

 

taze_1

İster ilkbahar ister kış ister yaz olsun. Evinizde kullanacağınız yapay ya da taze çiçekler evinizin havasını anında değiştirecek ve hem sizin hem de evinizin canlanmasına yardımcı olacaktır.

 

Meyveleri kullanın

 

taze_2

Çiçeklerden daha farklı bir renklilik arıyorsanız bir kâse dolusu taze meyveye ne dersiniz? Özellikle narenciye grubu meyveler odanızın hoş kokusuna da katkıda bulunacaktır.

 

Yastıklarınızla canlandırın

 

taze_3

Evinizin duvarları ya da koltuklarınız ne renk olursa olsun, daha da canlandırmak için renkli ve desenli yastıklar kullanabilirsiniz. Yastıklarınızın yüzünü istediğiniz zaman değiştirebilmek de çok kolay!

 

Kürk zamanı

 

taze_4

Özellikle kış günlerinde kalın battaniyeleri ve kürkleri severiz. Dilerseniz sandalyeniz için kürkleri dekoratif bir öğe olarak da kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek nokta ise, yapay kürk kullanmak!

 

Kitapların rengi

 

taze_5

Çok sayıda kitabınız ve kocaman bir kütüphaneniz varsa kitaplarınızı şekildeki gibi renklerine göre sıralayabilir, renk geçişleriyle eğlenceli bir görüntü yakalayabilirsiniz.

 

Banyo havluları

 

taze_6

Banyonuz renkten yoksun kaldığını düşünüyorsanız seçeceğiniz parlak renkli havlularınızla daha eğlenceli bir görüntüye imza atabilirsiniz.

 

Dolapları renklendirme

 

taze_7

Daha önce hiç dolaplarınızın iç kısmını boyamayı düşünmüş müydünüz? Sürpriz bir renk sağlayacak olan bu fikrimizi aklınızda bulundurun!

 

Görseller: www.decoist.com