LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
03 Haziran 2015

ACABA EVİMİ NE RENK BOYASAM?

 Sınırsız bir renk kartelası hayal edin ve bu karteladan istediğiniz rengi tek dokunuşla duvarlarınızda anında görün.

Filli Boya’nın Türkiye’de ilk kez hayata geçirilen bol ödüllü ücretsiz “Mimar Benim” uygulaması, son teknoloji fonksiyonları, trend renk kartelaları ile yaşam alanlarını boyatmadan önce kullanıcıların gerçeğe en yakın haliyle görmesini sağlıyor.

Böylece acaba renk duvarımda nasıl durur, pişman olur muyum? endişesini ortadan kaldırıyor. Kullanımı ise çok basit. Boyayacağınız alanın fotoğrafını çekiyorsunuz, dijital kartelalardan veya bir nesnenin fotoğrafından beğendiğiniz rengi ve tonu seçip uyguluyorsunuz. Sonrasında evinizin boyattıktan sonraki halini önceden sanal ortamda anında görmüş oluyorsunuz.

Mimar Benim ile Sen de Kendi Evinin Mimarı Ol

Yaşam alanlarının dekorasyonuna, renklerine özen gösteren herkes Mimar Benim sayesinde mekânlarda renk kullanım seçeneklerini arttırarak özgün yaşam alanları oluşturabiliyor.

Siz de seçtiğiniz renkler ile kullandığınız objelere, mobilyalarınıza, parke ve döşemelerin uyumuna yönelik kombinler yapabilir, ekran görüntülerini kaydedip beğendiğiniz renkleri favorilerinize ekleyebilirsiniz. Gerek görselleri, gerek içeriği, gerek kullanımı açısından Türkiye’nin en çok beğenilen uygulamaları arasında yer alan “Mimar Benim”, yaşam alanlarının kolayca ve istenildiği gibi güvenle renklendirilmesine imkân tanıyor. Mimar Benim, Apple tarafından ‘En İyi 10 Türk Uygulama’ arasında gösteriliyor. Filli Boya’nın Renxmatik hizmeti veren herhangi bir bayisinde, tercih ettiğiniz rengi dilediğiniz miktarda ve tonda beklemeden hemen yaptırabilirsiniz.