LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Pratik
10 Ocak 2018

Antrenizi Temiz ve Düzenli Tutmanız İçin 4 Öneri

İlk izlenimin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliriz. Söz konusu olan evimiz olduğunda da bu durum değişmez. Evimizin antresi, evimize dair ilk izlenimin oluşmasında önemli bir rol oynar. Antre, misafirlerin eve geldiklerinde gördükleri ilk şey, evden ayrılırken ise hatırladıkları son şeydir.


Küçük alanlardan yararlanırken şıklık kadar fonksiyonelliği de sağlamak gereklidir. İşlevsellik yaşam standartlarınıza göre değişiklik gösterir. Çocuklarınız var mı? Resmi bir iç mekan mı istiyorsunuz, rahat mı? Evinizin antresi çok kullanılan bir alan mı? Stilinizi tanımlamak ve yaşam standartlarınıza uygun bir alan yaratmak için uygun dekoratif parçaları seçmek önemlidir. Geniş alanlarda daha rahat davranabilirsiniz, ancak küçük alanlarda böyle bir lüksünüz yoktur. Seçimleriniz her zamankinden daha önemlidir.


Bir antrenin dekorasyonunu tasarlarken üç hedefiniz olsun: davetkar olmak, geçici bir depolama alanına sahip olmak ve kişisel özelliklerinizi ifade etmek. Bu üç hedefi göz önünde bulundurarak eviniz için muhteşem bir giriş yolu elde edebilirsiniz.


Aydınlatma


aydınlatma

Güçlü bir ifadenin en doğru yolu, iyi bir aydınlatma kullanmaktır. Kısılabilir aydınlatma yöntemleri antreniz için uygundur. Böylelikle ışığı ruh halinize göre ayarlayabilirsiniz. Tavandan asılarak kullanılan aydınlatma modelleri kullanarak alanınızdan tasarruf edebilirsiniz.


Ayna


ayna

Aynalar hem estetik hem de işlevsel etki yaratma fırsaltlarıdır. Ayna ışığı yansıtır ve evinizin girişinin daha aydınlık görünmesini sağlar. İç mekanınıza ve stilinize uygun bir ayna bularak antrenizin görünümünü çok daha şık ve ferah kılabilirsiniz.


Oturma Alanı


oturma alanı

Sandık benzeri bir oturma alanı ile antrenizde ayakkabılarınızı giyerken rahat edebilirsiniz. Üstelik bu sandığı diğer zamanlarda bir depolama unsuru olarak da kullanabilirsiniz. Bu çok fonksiyonlu parça hem antrenize şıklık kazandıracak hem de önemli bir işlevi yerine getirecek.


Kancalar


ceket kancası

Bir ceket ya da çanta dolabınız yoksa, depolama için kanca iyi bir alternatiftir. Ancak kanca kullanırken, tek bir kancaya çok fazla yüklenmeyin. Kancaların birbirinden çok farklı tasarımları vardır. Eğlenin ve tarzınızı yansıtan bir model seçin!


Antrelerinizi aydınlık kılacak tüm renkler Filli Boya Renxmatik iç cephe kartelası ile sizlerle buluşuyor.

Görseller: marthastewart.com, 1stdibs.com, housebeautiful.com