LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

AYAKKABILARINIZI DÜZENDE TUTMANIN YOLLARI

Evinizin antresinde ilgi çekmesi gereken bir şey varsa, o da ayakkabılığınız olmalıdır. Ayakkabılarınızı girişte çıkardığınız için evin antresinde buna özel bir bölüm ayırmanız gerekebilir. Ayakkabılarınızı saklarken olabildiğince düzenli olmalarına özen göstermelisiniz.


Biz de size ayakkabılarınızı antrenizde düzenli bir şekilde bırakabilmeniz için birkaç küçük fikir sunuyoruz.


 


ayakkabi_1


Ayakkabılarınızı sığabileceği genişlikte borular kestirip birbirine yapıştırarak içine koyabilir ve saklayabilirsiniz. Bu hem antrenizde stil sahibi bir görünüm yaratacak hem de ayakkabılarınızın düzenli olmasını sağlayacaktır.


 


ayakkabi_2


Özellikle topuklu ayakkabılarınızın durduğu yerde güzel görünmesini sağlamak istiyorsanız eski bir merdivenden yararlanabilirsiniz. İsterseniz ayakkabılarınızı düz koyabilir, isterseniz de görseldeki gibi topuklarından asabilirsiniz. Seçim sizin!


 


ayakkabi_4


Daha farklı bir görüntü içinse yan yatırdığınız ve böldüğünüz hasır sepetleri duvara monteleyebilir, içine ayakkabılarınızı yerleştirebilirsiniz.


 


ayakkabi_5


Merdivenli bir evde oturan kişiler merdivenlerin alt bölmesini çekmece haline getirebilir ve ayakkabılarını burada saklayabilirler.


 


Görseller: www.homedit.com