LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Aile
20 Temmuz 2017

Babalar Günü Hediye Önerileri

Yılın her günü babalarımıza olan sevgimizi göstersek de, Babalar Günü onları onurlandırmak için muhteşem bir gündür. Bize her zaman güven veren, düştüğümüzde kaldıran, hayatımızı güzelleştiren babalarımızın bu en özel gününü daha da keyifli kılmak için harika bir hediye fikri mi arıyorsunuz? Bu yazımızda sizin için Babalar Günü’nde babanıza alabileceğiniz harika hediye seçeneklerini bir araya getirdik.


Klasik Roman Seti


klasik roman seti

Babanızın en sevdiği yazarı mutlaka biliyorsunuzdur. Bu yazarın romanlarından oluşan bir seti kendisine hediye ederek unutulmaz bir Babalar Günü geçirmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle sahaflardan bulabileceğiniz eski basım ya da imzalı bir kitap, çok daha özel bir Babalar Günü hediyesi olacaktır.


Rahat Terlikler


ev terliği

Babanızın evde geçireceği güzel bir Pazar gününü daha da keyifli kılmak ister misiniz? Ayağında varlığını bile hissetmeyeceği konforlu ve yumuşacık bir terlik, babanızın evde rahatlayarak geçireceği bir güne huzur getirecek.


Parfüm


erkek parfümü

Parfüm, kulağa klasik bir hediye gibi gelse de herkesin hoşuna gitmesi garantili bir seçenektir. “Babalar günü hediyesi ne olabilir?” diye uzun uzun düşünmektense babanıza en sevdiği parfümü hediye ederek onu çok mutlu edebilirsiniz.


Türk Kahvesi Fincanı


Türk kahvesi fincanı

Babanız da kahvaltıdan sonra Türk kahvesi içmeden gününe başlayamayanlardansa, ona şık bir Türk kahvesi fincanı hediye edebilirsiniz. Babanız kendisine özel fincanını ofisine götürerek her içtiğinde sizi hatırlayacak!


Tıraş Makinesi


tıraş makinesi

Babanızı tıraş olmak için sürekli berbere gitme derdinden kurtarmak ister misiniz? Tıraş makinesi, en kullanışlı Babalar Günü hediyeleri arasındadır. Onun zevkine uygun küçük bir makine alarak, hayatını kolaylaştırabilirsiniz.


Bluetooth Hoparlör


bluetooth hoparlör

Babanıza istediği her ortamda keyifle kullanabileceği bir Bluetooth hoparlör alarak onu çok mutlu edebilirsiniz.


Kişiye Özel Kol Düğmesi


kişiye özel kol düğmesi

Şık erkeklerin vazgeçilmezi olan kol düğmeleri, Babalar Günü için harika bir hediye seçeneğidir. Özellikle babanıza özel olarak yaptıracağınız kol düğmeleri ona kendisini daha değerli hissettirecektir. Kişiye özel yaptırılan kol düğmelerinin modası asla geçmez!


Rüstik Çerçeveler


ahşap çerçeve

Babanızın tarzına uygun rüstik, ahşap çerçeveler alın ve içlerini birlikte yaşadığınız anların fotoğraflarıyla donatın. Bu hediyenin onun için unutulmaz olacağından emin olabilirsiniz.


Mutfak Seti


mutfak seti

İçinde çeşitli mutfak aletlerinin ve sosların bulunduğu bir mutfak seti, yemek pişirmeyi seven babalar için harika hediye seçeneğidir. Keyifli mangal günleri için bu hediye ideal!


Güneş Gözlüğü


erkek güneş gözlüğü

Babalar günü hediye fikirleri içerisinde en şık ve kullanışlı olanlardan biri de güneş gözlüğüdür. Babanıza, yazın keyifle kullanacağı bir güneş gözlüğü hediye edebilirsiniz.


Görseller: goodhousekeeping.com