LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

BAHAR TRENDLERİYLE DEKORASYONUZU TAZELEYİN!

Baharın gelmesiyle beraber hepimizde bir yenilenme, bulunduğu ortamı değiştirme isteği doğuyor. Kışın kasvetli havasından kurtulup evinizi bahar trendlerine uygun bir şekilde tasarlamaya ne dersiniz?   Yapacağınız ufak tefek değişikliklerle evinizi 2014 bahar trendlerine göre hazırlayabilirsiniz.

Gelin hep beraber bu trendlere göz atalım…

 

bahar trend_1

 

Doğal desenler

Evinizin zemininde ahşap döşemeler kullanın. Böylece evinizi daha doğal bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

 

bahar trend_ 2

 

Dantel örtüler

Annenizin çeyiz sandığında sakladığı dantel örtüleri ortaya çıkarmanın tam zamanı. Bu baharda dantel örtüler ön plana çıkıyor.

 

bahar trend_3

 

Mavinin gücü

Dinlendirici ve rahatlatıcı bir etkiye sahip olan mavi, bu yılın yine gözde renklerinden biri. Salonda kullanacağınız mavinin canlı tonları ruhunuzu harekete geçirecek. Mavi rengin istediğiniz her tonunu Filli Boya Renxmatikle evinize taşıyabilirsiniz.

 

bahar trend_ 4

 

Tasarım dolaplar

Eğer yeni bir dolap almak istemiyorsanız, evinizdeki mevcut dolapları farklı renklere boyayarak yeni bir tasarım elde edebilirsiniz. Böylece hem tasarruf yapmış hem de elinizdeki ürünü değerlendirmiş olursunuz.

 

bahar trend_6

 

Döşeme perdeler

Perdelerinizde yapacağınız değişiklikler evin havasını değiştirecektir. Kalın döşemeli perdelerde çiçekli ve farklı renkleri bir arada kullanırsanız atmosferin ne kadar değiştiğini görmüş olacaksınız.

 

bahar trend_ 5

 

Açık renkler kullanın

Yatak odanızın rengini değiştirin. Duvarlarda kullanacağınız gri rengi beyaz ve açık renklerle kombinlerseniz daha ferah bir ortama kavuşursunuz.

Zıt renkler

Zıt renkleri bir arada kullanarak zıtlıkların uyumundan faydalanın.  Aksesuarlarda ve duvarlarda kullanacağınız zıt renklerle evinizin her alanında kontrast oluşturabilirsiniz.

 

 

Görseller: http://www.homedit.com/

www.umbrinco.com