LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
14 Mart 2016

BALIK BURCU İÇİN DEKORASYON

Duygulara çok önem veren insanlar olarak iç dünyanızı evinize yansıtmazsanız olmaz. Siz balıkların grubu su olduğu için su temalı renk kombinasyonu deneyebilirsiniz.Kozmik latte ya da soluk sarı gibi açık renk ağırlıklı oluşturacağınız dekorasyonunuza su yeşili ve su mavisi ekleyebilirsiniz. Turkuaz ve camgöbeği de seveceğiniz mavi ve yeşil tonlarından bazıları.Adınız romantik olarak çıkmış bir kere. Bu yüzden pudra rengi ya da gülkurusu gibi romantik tonlar tavsiye etmezsek olmaz.

İç açıcı bir ortam için açık renkler tercih ediyorsunuz. O zaman akçam ya da beyaz kayın gibi çok açık renkte zemin ve meşe mobilyalar tam size göre.Rengarenk bir iç dünyanız olduğu için tüm canlı renklerin pastel tonlarında detaylar kullanabilirsiniz.

Çiçek motifleri evinizde olmazsa olmaz. Karmaşayı sevmediğiniz için ana ögelerde düz renk tercih edip detaylarda desene yer verebilirsiniz.Evinizin bol ışık alması ve ortamın ferah olması sizin için çok önemli. Büyük, Fransız tipi pencere evinize aydınlık bir hava getirmek için ideal. Buna imkânınız yoksa çok ince tül perdeler kullanabilir, evinize bolca ayna yerleştirerek ortamı daha iç açıcı hâle getirebilirsiniz.Estetiğe çok önem veriyorsunuz ama bunu abartılı ve gösterişli eşyalarla değil, daha zarif ve sade bir şıklıkla gösteriyorsunuz. Bu durumda minimalist dekorasyon stili tam size göre.Dekorasyonunuzun her noktasında olduğu gibi, kumaşta da tercihiniz doğallıktan ve rahatlıktan yana. Keten perdeler, kaşmir koltuk minderleri ve angora örtüler gözdeniz olacak örneklerden bazıları. Konforunuzu tamamlayacak kıvırcık yün halıları da unutmayın.Zarif ve ferah bir dekorasyon için aksesuarlarda çok dikkat çekmeyen ve iddiasız malzemeler kullanabilirsiniz. Örneğin cam ve seramik dekorlar tam da ihtiyacınız olan şıklığı verebilir.