LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
29 Aralık 2016

BALKON DEKORASYONU ÖNERİLERİ

Güneşin ilk ışıklarıyla ısıttığı balkonunuzda sabah kahvenizi yudumlamak ya da kalabalık partiden nefes almak için çıktığınız balkondaki diğer kişiye “Siz de mi partiden sıkıldınız?” klişesini yaşatmak. İşte tüm bunları size sağlayan balkonunuza hak ettiği ilgiyi göstermek için birkaç öneri!

Vintage mobilyalar

Balkon dekorasyonu yaparken doğru mobilya kullanımı en sıradan balkonu bile evinizin en güzel köşesi haline getirebilir. Hem de bunun için ek bütçe ayırıp yeni mobilyalar almanıza gerek yok. İç dekorasyonda kullanmadığınız eski koltuklar, sandalyeler ve minderler balkonunuzda harika görünecek. Filli Boya eski mobilyalarınızı balkona taşıyarak vintage modasına ayak uydururken rahat bir yaşam alanı elde etmenizi öneriyor.

Renkli detaylar

Rengârenk saksılar, aksesuarlar, çiçekler, hatta küçük bir kilim. Canlı ve parlak renkler kullanarak çok daha hareketli ve samimi bir balkon elde edebilirsiniz. Bırakın hayal gücünüz size rehberlik etsin! Balkondaki aksesuar ve mobilyalarınızı renklendirmek için Filli Boya mobilya boya kataloğundan faydalanabilirsiniz!

Aksesuar zenginliği

Balkonunuzu aksesuardan yoksun bırakmayın. Renkli minderler, canlı masa örtüleri, sevimli kilimler ve daha nicesi. Göz alıcı ve dikkat çeken aksesuarlarla dolu bir balkon dekorasyonuyla daha keyifli bir dinlenme alanı yaratabilirsiniz. Ayrıca aksesuarların çeşitliliği balkonunuzu olduğundan daha büyük gösterecektir.

Küçük bahçeler

Balkonunuzu yeşillendirerek evinizde keyifli küçük bir bahçe yaratabilirsiniz. Balkon dekorasyonu yaparken hızlı büyüyen, bakımı kolay ve aromatik kokular yayan bitkiler kullanarak balkonunuzu daha keyifli ve hareketli bir alana çevirebilirsiniz. Hatta biber, domates gibi evinizde yetiştirebileceğiniz bitkileri tercih ederek mutfağınıza organik katkılar sağlamanız da çok kolay.

 

Ahşap zemin

Balkon, teras gibi dış mekânlarda ahşap kullanımı son günlerde çok moda. Temizlemesi kolay ve hava koşullarına son derece dayanıklı olan ahşap, balkon zeminleri için son derece kullanışlı bir seçenek.

Filli Boya dekorasyon önerileriyle fark yaratmanızı sağlıyor

Salondan, yatak odasına, banyodan, balkon dekorasyonuna kadar evinizin her köşesi için dekorasyon öneri Filli Boya’dan. Mobilya kullanımı, aksesuar ve renk kullanımlarıyla ilgili ilham almak için Evimle Ben bloğumuzda bulunan diğer yazılarımıza mutlaka göz atın. Unutmayın, ev dekorasyonu yaparken illa çok para harcamanız gerekmez. Daha fazla ilham alarak evinizde ne gibi değişiklikler yapabileceğinizle ilgili yeni fikirler üretebilirsiniz. Filli Boya Evimle Ben bloğumuzdan sizin için seçtiklerimiz:

- HER SEZONA UYGUN KLASİK DEKORASYON

-                     - TASARIMIN ALTIN KURALLARI

-                     - EVİNİZİN DEĞERİNİ ARTIRABİLİRSİNİZ

Görseller: minimalisti