LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
21 Nisan 2015

BANYOLARINIZI IŞIKLI AYNALARLA AYDINLATIN

Banyonuzu modernleştirmek için bütçenizi aşmanıza gerek yok. Aydınlatma elemanları ve aynlardan yardım alarak banyonuzun havasını değiştirebilirsiniz.

 

1

Dar ve uzun banyolar için ideal bir tasarım. Açık tonlardaki banyolarınızı daha geniş göstermek için ayna aydınlatmasından yardım almanız yeterli. Banyonuza hareket katmak için aynanızı süsleyebilirsiniz.

 

2

Daha aydınlık bir banyo için büyük dikdörtgen bir ayna çevresine, ışığı yansıtacak cam bir panel koymanız işe yarayacak. Banyoda fazla ışık nedeniyle oluşabilecek patlamaları engellemek için tek ve büyük bir ışık yerine tavana gömülü küçük ampuller tercih edin.

 

3

Işığı yansıtacak cam çerçeveler, kendinizi aynada daha net görebilmenizi sağlar. Bu nedenle tek ve büyük bir ayna kullanmak yerine iki ayrı cam çerçeveli ayna yaptırabilirsiniz.

 

4

Pastel tonlarında bir banyonuz varsa yandan aydınlatmalı bir ayna tercih etmeniz banyoya daha dramatik bir etki kazandırır. Kenarlardan gelecek sarı ışık, pembe tonlarındaki bir banyo duvarında ışık oyunları yaratarak banyonuzu süsleyecek.

 

5

Alttan aydınlatacağınız bir aynanın karşısına asacağınız başka bir aydınlatma elemanı, ışığın aynadan yansımasını sağlayarak banyoya daha aydınlık bir hava verebilir.

 

7

Beyaz ve ufak banyolara oldukça yakışacak bu basit tasarımla banyonuzu güzelleştirebilirsiniz. Dikdörtgen aynanın alt ve üstünden yayılan güçlü ışık kaynağı sayesinde aydınlık bir lavaboya sahip olursunuz.

 

8

Büyük banyo ve lavabolarda oldukça kullanışlı olacak bu yuvarlak aynalarla banyoya sade ve şık bir hava kazandırabilirsiniz.