LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

BAŞARILI “KENDİN YAP”PROJELERİ İÇİN…

Evinizde kendi başınıza yapacağınız aksesuarlar söz konusu olduğunda sınırsız bir yaratıcılıktan bahsedilebilir.  Fakat bazı aksesuarları tasarlarken evinizdeki malzemeler yetersiz kalabilir. Bu yüzden olumlu sonuçlar alamayabilirsiniz. Bu da işinizin maliyetini arttırır. Hangi projeleri evinizde uyarlayıp, hangisini uyarlamanın zor olduğunu öğrenmek isterseniz yazımız size rehberlik edebilir.

 

Mobilyalar

 

Mobilya1

Mobilyaları kendi projelerinizle kolayca etkileyici hale dönüştürebilirsiniz. Bunun için usta bir marangoz olmanız da gerekmiyor. Tablo, kanepe, sandalye ve kitaplıklar üzerinde beğeniniz doğrultusunda değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni ve pahalı bir koltuğa yatırım yapmak yerine eskimiş mobilyalar satın alarak bunları kişiselleştirebilirsiniz.

 

Aydınlatma

 

Aydinlatmalar1

Evinize şıklık katacak bir aydınlatmayı kendiniz kolayca yapabilirsiniz. Zevkinize uygun bir abajur aramakla zaman kaybetmek yerine cam ve metal kullanarak kendi tasarımınızı yaratabilirsiniz.

 

Zemin

 

Zemin1

Evinizin zemin düzenleme işi için profesyonel bir yardım almanız maliyetli olabilir. Zeminle ilgili küçük projeler geliştirebilirsiniz. Fakat duvardan duvara halı ya da parke gibi değişikliklerde evinize usta çağırmanız ve isteklerinizi iletmenizde yarar var.

 

Duvar panoları

 

DuvarTablolari1

Duvarınızı kendi sanatsal eserlerinizle süslemeniz evinizin havasını değiştirmeye yardımcı olabilir. Geometrik şekillerin yer aldığı bir resim ya da kendi çektiğiniz fotoğrafla ilginç sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu konuda bireysel yeteneğinizin olmadığını düşünüyorsanız profesyonellerce hazırlanmış resim, heykel ya da fotoğraf baskısı satın alabilirsiniz.

 

 

Görseller: homedit.com

                    gardentreasurespatiofurniture.com

                   etsy.com