LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

BAŞARILI “KENDİN YAP”PROJELERİ İÇİN…

Evinizde kendi başınıza yapacağınız aksesuarlar söz konusu olduğunda sınırsız bir yaratıcılıktan bahsedilebilir.  Fakat bazı aksesuarları tasarlarken evinizdeki malzemeler yetersiz kalabilir. Bu yüzden olumlu sonuçlar alamayabilirsiniz. Bu da işinizin maliyetini arttırır. Hangi projeleri evinizde uyarlayıp, hangisini uyarlamanın zor olduğunu öğrenmek isterseniz yazımız size rehberlik edebilir.



 



Mobilyalar



 



Mobilya1



Mobilyaları kendi projelerinizle kolayca etkileyici hale dönüştürebilirsiniz. Bunun için usta bir marangoz olmanız da gerekmiyor. Tablo, kanepe, sandalye ve kitaplıklar üzerinde beğeniniz doğrultusunda değişiklikler yapabilirsiniz. Yeni ve pahalı bir koltuğa yatırım yapmak yerine eskimiş mobilyalar satın alarak bunları kişiselleştirebilirsiniz.



 



Aydınlatma



 



Aydinlatmalar1



Evinize şıklık katacak bir aydınlatmayı kendiniz kolayca yapabilirsiniz. Zevkinize uygun bir abajur aramakla zaman kaybetmek yerine cam ve metal kullanarak kendi tasarımınızı yaratabilirsiniz.



 



Zemin



 



Zemin1



Evinizin zemin düzenleme işi için profesyonel bir yardım almanız maliyetli olabilir. Zeminle ilgili küçük projeler geliştirebilirsiniz. Fakat duvardan duvara halı ya da parke gibi değişikliklerde evinize usta çağırmanız ve isteklerinizi iletmenizde yarar var.



 



Duvar panoları



 



DuvarTablolari1



Duvarınızı kendi sanatsal eserlerinizle süslemeniz evinizin havasını değiştirmeye yardımcı olabilir. Geometrik şekillerin yer aldığı bir resim ya da kendi çektiğiniz fotoğrafla ilginç sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu konuda bireysel yeteneğinizin olmadığını düşünüyorsanız profesyonellerce hazırlanmış resim, heykel ya da fotoğraf baskısı satın alabilirsiniz.



 



 



Görseller: homedit.com



                    gardentreasurespatiofurniture.com



                   etsy.com Renk Etkisi