LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

BEBEĞİNİZİN ODASI İÇİN EN DOĞRU RENGİ SEÇİN

Bebeğinizin doğumu yaklaştıysa, yavaş yavaş odasının tüm hazırlıklarını artık bitirmeniz gerekiyor. Bebek odanızın rengi yapacağınız tercihler arasında en zorlusu olabilir. Klişelerden kurtulun ve erkekler için mavi, kızlar için pembe renklerinden vazgeçin.

Size sunacağımız Filli Boya Alpina Renklendirme Sistemi Kartelası’ndaki renklerle bebeğinizin odası için en doğru rengi seçebilirsiniz! Hoşunuza giden bir rengi Renxmatik ile elde edebileceğinizi de unutmayın!

 

 

Krem renkli bebek odaları

 

bebek_1Görsel: www.sheknows.com

 

Bebek odanızın daha aydınlık olmasını isterseniz nötr bir renk olan krem rengini tercih edebilirsiniz. Hem kız hem de erkek çocukların odasında kullanabileceğiniz bu renk bebeğinizin sağlıklı uykusuna da yardımcı olacaktır.

 

Yeşil renkli bebek odaları

 

bebek_2Görsel: www.babydeco.co.uk

 

Yeşil rengin doğallığından faydalanmak için bebek odalarınızı yeşil renge boyayabilirsiniz. Bebeğinize oldukça huzur veren bir renk olan yeşil aynı zamanda odasına canlılık kazandıracaktır.

 

Gri renkli bebek odaları

 

bebek_3Görsel: www.decoist.com

 

Bebeğiniz için gri rengin fazla cansız olduğunuz düşünebilirsiniz. Doğru mobilya ve aksesuarlarla kombinlediğinizde bu rengin o kadar da soluk durmadığını göreceksiniz.

 

Pembe renkli bebek odaları

 

bebek_4Görsel: www.roomdecoratingideas.com

 

Bebek odasında daha koyu renkleri tercih etmek istiyorsanız pembenin koyu tonlarını kullanabilirsiniz. Gülkurusu adı da verilen bu renk kız çocuğunuz için ideal!

 

Mavi renkli bebek odaları

 

bebek_5Görsel: www.thisarchitecture.com

 

Erkek bebeğiniz için illa mavi renk kullanmak istiyorsanız, bu rengi farklı renklerle canlandırabilirsiniz. Halı ve mobilyalarınızda odayı canlandıracak birçok renk kullanabilirsiniz.

 

 

Kapak görseli: www.kismii.com