LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

BEŞ AYNA FİKRİYLE BEŞ FARKLI TARZ!

 Mekânı genişleten, odaya daha aydınlık bir hava veren, ışığı artıran aynalar dekorasyonumuzun vazgeçilmez parçalarından biri. Ayrıca aynalar her tarza uygun modelleriyle dekorasyonu tamamlayıcı bir görev de üstleniyor. Aksesuarların başında gelen aynalar odanızın atmosferini ferah bir hale getiriyor.

Sizin için farklı tarzlarda seçtiğimiz beş ayna fikrine bir göz atmaya ne dersiniz?

 

ayna 1

Altın ışıltısı

Dekorasyonda klasik tarzdan hoşlananlar bu ayna fikrine bayılacak! Evinizde altın rengi aksesuarlar kullanmayı seviyorsanız bu tarzda bir ayna tasarımı ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

ayna 2

Modern dokunuş

Modern stili tamamlayacak bu tarz bir ayna, evinizin hem daha aydınlık görünmesini hem de modern çizgileriyle modayı yakından takip etmenizi sağlayabilir.

 

ayna 3

Ahşap şıklığı

Dekorasyonda hem klasik hem de modern izler taşıyan ahşap mobilyalara sahipseniz, ahşap çerçeveli bu ayna tam evinize göre! Bu aynayla ahşabın doğal havası ve her tarza yatkınlığıyla odanıza yeni boyutlar kazandırabilirsiniz.

 

ayna 4

Orijinal tasarım

Şöminenizin ya da televizyon ünitenizin üzerine asacağınız bu tarz bir aynayı dekorasyonunuzda aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Yapraklarla işlenmiş bu ayna gibi, evinizde geometrik şekillerde olanlarını tercih edip canlı bir hava yaratabilirsiniz.

 

ayna 5

Eğlenceli modeller

Düz ayna fikirlerinden sıkılanlar için farklı tasarımlar da mevcut. Örneğin, bu yelpaze şeklindeki ayna tasarımıyla eviniz daha eğlenceli bir tarza bürünecek. Geometrik şekiller, yapboz parçaları, küçük ve çoklu aynalar gibi modellerle evinize eğlenceyi getirebilirsiniz.