LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

BEYAZI DEKORASYONDA KULLANMA SIRLARI

Evinizi hastahaneye çevirmeden beyazı yoğun olarak kullanmak zorlayıcı olabilir. Minimal tarzda odaların vazgeçilmezi beyazı nasıl kullanacağımıza bir göz atalım.

54376e5a697ab00fe1000d23._w.540_s.fit_

Beyazı canlandırın

Evinizin tamamını beyaza boyamaktan çekinmeyin. Aksesuar seçimlerinizi canlı renklerden yana kullanın. Parlak kırmızı, sarı, yeşil ya da mavi gibi ana renklerdeki eşyalarınızla evinizin dekorasyonuna canlılık katabilirsiniz. Beyaz bir dekorasyonda dilediğiniz renkleri kullanabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Aynı zamanda aksesuarların yeriyle oynayarak evinizde büyük değişikliklere sebep olabilirsiniz.

all white 2

Ahşap uyumunu yakalayın

Beyaz ahşap uyumunu yakalayıp İsveç tarzı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Ağacın ham halini kullanmayı tercih ederek minimal bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Ahşap beyaz ikilisine metal aksesuarlar da eklemenizi öneririz.

5410a5db697ab02d75001b25._w.540_s.fit_

Altın detaylar

Beyaz renklerdeki salonunuzu altın detaylarla süsleyerek şık ve modern bir hale getirmek mümkün. Beyaz yatak odalarında yatak başlarında ya da ayna çerçevelerinde altın rengini tercih edebilirsiniz. Beyazın dinamik yapısı altın renginin ağırbaşlı duruşuyla dengelenecektir.

black and white 2

Siyah beyaz uyumu

Tasarımcılara göre kontrast renk kullanımı doğru bir dekorasyonun anahtarıdır. Siyah beyaz uyumunun kontrast tasarımın en popüler tercihi olduğunu hatırlatalım. İstenilen parlak renk ve desen kullanım özgürlüğü sağlayan siyah beyaz dekorasyonu özellikle çalışma odaları ve salonlar için öneriyoruz.