LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
26 Ağustos 2015

BİRBİRİNDEN İLGİNÇ SIRADIŞI KANEPELER

Kanepe ve koltuklar hiç şüphesiz bir salonun en önemli detayları arasında yer alıyor. Kanepe seçimlerinde genellikle ilk aranan özellikler fonksiyonellik ve şıklık oluyor. Peki, sizin için tasarım ne kadar önemli? İlginç tasarımlı bir kanepeyle sıradışı bir dekorasyon oluşturmak ister misiniz? Cevap vermeden önce sizin için derlediğimiz birbirinden ilginç kanepelere göz atabilirsiniz.

 

Renkli dekor

1.gorsel-lip-sofa

Modern, konforlu ve eğlenceli bir kanepe mi arıyorsunuz? İşte aradığınız muzip koltuk! Dudak şeklindeki bu kanepeyle dekorasyonunuza sıradışı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu parlak kırmızı koltuğun Marilyn Monroe'nun dudaklarından esinlenilerek tasarlandığını da ekleyelim.

 

Otomobil tutkunlarına özel

2.gorsel-corbin2

Ailenizde otomobil tutkunu biri varsa bu tasarım ilgisini fazlasıyla çekebilir. Otomobilinden hiç ayrılmak istemeyen sevdikleriniz için bu konforlu, deri koltuğu evinizin bir köşesine yerleştirebilirsiniz. Koltuk üzerinde yer alan sis lambaları da fonksiyonel olarak tasarlanmış.

 

Modern tasarım

3.gorsel-erik-jorgensen-lounge-sofas-waves

Modern ve şık bir koltuk arayışındaysanız okyanus dalgalarının ilham verdiği bu tasarımı evinize taşıyabilirsiniz. Siyah renkteki kıvrımlı kanepeyle dekorasyonunuzu çarpıcı hale getirebilirsiniz. Dekorasyonda zarafet tercih edenlerdenseniz bu modeli evinizde mutlaka kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

Uçan halı

4.gorsel-flying-carpet-modern-seating-solution

Çocukluğunuzda Alaaddin'in Sihirli Lambası'ndan etkilendiyseniz işte hoşunuza gidebilecek diğer bir tasarım. Her ne kadar bu halı uçmasa da konforlu bir oturma alanı sunuyor. Kanepe şeklindeki bu halıyla dekorasyonunuzu sıradışı hale getirebilirsiniz.

 

Görseller: homedit.com