LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
28 Nisan 2015

BİRBİRİNDEN ŞIK OFİS SANDALYELERİ

Günlük hayatta en fazla zamanı geçirdiğimiz ofislerin şıklığı kadar konforlu olması da önemli.  Hem modern hem de sağlıklı sandalyeler için yazımıza göz atmanızı öneririz.

 

2

Sandalye ve sabit koltuklar yerine dönebilir ve hareket edebilir koltuklardan tercih etmenizi öneririz. Sırt ve bel ağrılarını engellemek için koltuklar vücudunuzun şekliyle uyumlu olmalı. Kullanacağınız sandalyelerin malzemesine ve boyasına da dikkat etmelisiniz.

 

3

Bu sade sandalyeyle ofisinizde vintage bir tarz yakalayabilirsiniz. Basit yapısı ve sade renkleri nedeniyle dilediğiniz aksesuarla kullanabilirsiniz. Diğer mobilyalarınızın canlı rengini ve tasarımını ortaya çıkaracak bu sandalye ofiste rahatça hareket etmenizi sağlayacak ufak tekerleklere sahip.

 

4

Küçük ofisiniz için şeffaf bir sandalye ideal. İşiniz bittikten sonra şeffaf yapısı sayesinde kendisini kamufle edecek ve daha büyük bir alana sahipmişsiniz izlenimi yaratacak.

 

5

Ofis için doğru sandalyeyi seçerken kullanım amacını göz önünde bulundurun. Sadece sizin kullandığınız bir ofiste kişisel zevklere göre seçim yapabilirsiniz. Ancak herkesin kullanacağı bir odanın tasarımında daha genel bir zevke hitap eden seçimler yapmalısınız. Toplantı odası için seçeceğiniz sandalyeler, toplantı masasıyla uyumlu olmalı. Metal, plastik ve sünger materyalli bu sandalyeler sade görünümleriyle dikkatleri dağıtmayacak ve herkesi işe odaklayabilecek.

 

6

Son derece iddialı bir diğer ofis sandalyesi metalin ışıltısını ofisinize taşıyacak. Basit ve sade görümünün yanı sıra, odanıza göz kamaştırıcı bir görünüm kazandıracak olan bu sandalye oldukça rahat. Şimdi tek yapmanız gereken size uygun sandalyeyi seçmek.