LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Aile
10 Ocak 2018

Boş Bir Duvarı Sanatla Süsleyin

Büyük ve penceresiz bir duvar, yaratıcı dekoratif fikirler için bir tuval gibidir. Bu serbest alanın ziyan olmasına izin vermeyin, sizin için derlediğimiz duvar dekorasyonu örneklerinden ilham alın.


Her Boşluğu Sanatla Doldurun


duvar sanatları

Bir galeri duvarı dekorasyonu yaparak boş bir alanın oldukça keyifli bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Duvarınızı parçalara bölün, küçük duvar tabloları, büyük sanat eserleri ve aynalardan oluşan bir kolaj yaratın. Tüm boşlukları sanatla doldurarak evinizde kendi galerinizi yaratın.


Vintage Unsurlardan Yararlanın


vintage duvar aksesuarları

Rustik bir duvar dekorasyonu oluşturmak için birbirleri ile uyumlu olup olmadıklarına aldırmadan birkaç antika dekoratif aksesuar kullanın. 19.yüzyıldan kalma şık aynalar, evinizin antresine eklektik bir hava verecek.


Altın Çerçeveler Kullanın


altın çerçeveli tablo

Herhangi bir stile ya da döneme bağlı kalmaksızın en çok sevdiğiniz duvar tablolarını bir araya getirin ve hepsini birbirine benzeyen altın çerçevelerle sergileyin. Böylelikle evinizin istediğiniz odasında parlak ve feminen bir görünüm elde edebilirsiniz.


Dev Bir Fotoğraf Asın


fotoğraf tablolar

Büyük ve beyaz bir duvara renk kazandırmak için dev bir fotoğraf kullanın. Kullanacağınız fotoğrafın bir profesyonelin elinden çıkmış olması ya da tarafınızdan çekilmiş olması fark etmez, önemli olan bu fotoğrafın sizde uyandırdığı hislerdir. Duvar tablonuzun odanızdaki diğer mobilyalarla uyum içerisinde olması da dekoratif anlamda bir artı olacaktır.


Bir Aynadan Destek Alın


duvar aynası modelleri

Bir duvarı süslemenin en kolay yolu, ona dekoratif bir ayna yaslamaktır. Aynalar odaların dekoratif görünümünü güçlendirir ve iç mekana sakin bir his verir. Beğendiğiniz aynanın modeli tamamen sizin zevkinize bağlıdır.


Renkli Bir Duvar Aksesuarı Kullanın


renkli duvar aksesuarları

Odanızda sakin bir deniz kenarı atmosferi yaratmak için duvar aksesuarlarından faydalanın. Filli Boyanın Renxmatik kartelasında seçeceğiniz güzel bir sarı tonu ile odanızın size daha mutlu hisler vermesini sağlayabilirsiniz.


Görseller: elledecor.com