LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
10 Ocak 2018

Bu Boya Rengi Evinizin Değerini Arttıracak

Evinizi satmaya karar verdiğinizde, evinizin düzgün, düzenli ve güzel görünmesi oldukça önemlidir. Bu görünümü yaratmak için şekillendirici rötuşlara biraz para harcamak gerekebilir. Yapılan rötuş evinizin satış fiyatını çarpıcı bir biçimde arttırabileceğinden, maddi olarak bakıldığında uzun vadede bu maliyete değecektir. Bahsi geçen rötuş, pekala boya badana yapmak ya da duvar renkleri üzerinde değişiklik yapmak olarak da öne çıkabilir.


Dekoratif Boya ile Ev Değeri İlişkisi


dekoratif boya

Tasarımcılar, evlerimizi satışa hazırlarken en çok odaklanmamız gereken ipuçlarının başında temiz ve bakımlı duvarların geldiğini söylüyor. Profesyonel görüşlere göre evlerin satış fiyatına özellikle değer ekleme özelliği katan bir boya rengi var: Fildişi.


Fildişi; zamansız, klasik ve çok yönlü bir dekoratif boya rengi olarak öne çıkıyor. Fildişi duvar renkleri, evin olduğundan daha pahalı görünmesini sağlayan bir güce sahip. Bu renk aynı zamanda potansiyel alıcılar için zevkle döşenecek temiz bir tuval görünümü de sağlıyor.


Fildişi Duvar Renkleri


fildişi duvar renkleri
Fildişi boya rengi, evlerin satışını hızlandırıyor. Çünkü potansiyel alıcılar, bu renk ile dekore edilmiş evlerin daha bakımlı göründüğünü düşünüyor. Bu renk, evlere nötr bir görünüm sunuyor. Nötr görünüm, evin bir sonraki sahibinin kişisel zevklerini sergileyebileceği alanlara sahip olduğunu düşünmesini sağlıyor. Acil boya bana yapma ihtiyacının olmaması da satış sürecini hızlandıran etkenler arasında.

Fildişi duvar renkleri; mobilya, duvar tablosu ve aksesuarlar için boş bir kanvas niteliğindedir ve otomatik olarak daha geniş bir alan hissi yaşatır.


Bu renk kendi halindeyken de temiz ve basit bir görünüme sahip olsa da, karakteristik ve sofistike bir tasarım için mobilya ve aksesuarlarda farklı birkaç rengin kullanılması, uzmanlar tarafından önerilmektedir.


En iyi boya deneyimini yaşamanız için Filli Boyanın filli ustam hizmeti yanınızda!


www.filliustam.com


Görseller: elledecor.com, idolza.com, loversiq.com

Renk Etkisi