LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
20 Temmuz 2017

Burcunuzun Uğurlu Taşlarını Evinizin Dekorasyonunda Kullanın

Günümüzde pek çok tasarımcı, ev dekorasyonu yaparken bazı kristallerin dönüştürücü güçlerinden yararlanmayı misyon ediniyor. Kristallerle insanlar arasındaki bağlantı, eski Mısır’a kadar uzanıyor. Harika bir sanat eseri gibi, yeryüzünün değerli taşları da size kendinizi iyi hissettirme kabiliyetine sahip. Kristallerin iyileştirici gücüne inanmasanız bile, burcunuzun uğurlu taşlarını evlerinizin dekorasyonunda kullanarak benzersiz bir tasarıma sahip olabilirsiniz.


Koç Burcu: Akik Taşı


koç burcu akik taşı

Sakinleştirici özellikleri olan akik taşı, koç burçlarına güven verir. Bu burç taşı, ön kapı üzerine asılarak kullanılabilir. Böylelikle görsel olarak her daim karşınızda olacaktır.


Boğa Burcu: Taşlaşmış Ahşap


boğa burcu taşlaşmış ahşap

Burç taşları içinde oldukça güzel bir görünüme sahip olan taşlaşmış ahşap, boğa burcunun evine sevgi ve barış getirir. Taşlaşmış ahşabın topraklama enerjisi eve huzur katar. Kalabalık misafirlerinize keyif dolu bir sofra sunmak için taşlaşmış ahşap tabaklarınızı sofranıza koyabilirsiniz.


İkizler Burcu: Labradorit Taşı


ikizler burcu labradorit taşı

Labradorit taşı, konuşkan ve eğlenceli ikizler burcunun enerjisinin birçok boyutunu birleştirmesine yardımcı olur. Labradorit taşını sehpanın üzerine koyarak doğanın dengeleyici enerjisini yaşam alanınıza getirebilirsiniz. Bir diğer ismi de Siyah Ay taşıdır.


Yengeç Burcu: Kırmızı Jasper Taşı


yengeç burcu kırmızı jasper taşı

Yengeç burcu içine kapanmaya meyillidir. Kırmızı jasper taşı, yengeç burçlarını kabuklarından çıkarır ve kendilerine vakit ayırmaları için teşvik eder. Kendinizi şımartmak için banyonuzdaki makyaj veya güzellik ürünlerinin yanına kırmızı bir jasper taşı yerleştirin.


Aslan Burcu: Pirit Taşı


aslan burcu pirit taşı

Aslan burçları iddialı kişilerdir ve meydan okumaya açıktırlar. Pirit taşı, aslan burçlarının enerjisini güneşle hizalayarak onların enerjisini daha verimli kılar. İş yerinizdeki güvenli alanınızı daha kuvvetli kılmak için masanıza pirit taşı yerleştirebilirsiniz.


Başak Burcu: Yeşil Apofilit Taşı


başak burcu yeşil apofilit taşı

Başak burçları, ihtiyacı olanlara yardım etmekten zevk alır. Apofilit taşı insancıl eğilimlerinizi, doğanın bilgeliği ile birleştirir. Evin içine doğanın ve yaşamın enerjisini getirmek için Apofilit taşını bir vazo çiçeğinin yanına yerleştirebilirsiniz.


Terazi Burcu: Sodalit Taşı


terazi burcu sodalit taşı

Terazi burcu, doğal olarak bilge ve barışçıldır. Sodalit taşı, onun evine daha diplomatik bir hava getirir ve karar verme mekanizmalarını kolaylaştırır. Evinize uyum getirmek için yemek masanıza Sodalit taşı koyun.


Akrep Burcu: Sitrin Taşı


akrep burcu sitrin taşı

Sitrin taşının doğal gücü, akrep burçlarının sakin bir odak noktasına sahip olmalarını kolaylaştırır. Ofisinizin masasına bir Sitrin taşı koyarak tüm negatif enerjiyi temizleyebilir, iç enerjinizi daha dengeli bir hale getirebilirsiniz.


Yay Burcu: Ağaç Agat Taşı


yay burcu ağaç agat taşı

Ağaç Agat taşı, maceracı yay burcunun enerjisini sürdürmesine yardımcı olur. Bu taş, dünyanın enerjisi ile bağlantı halindedir ve sizin sezgilerinizi kuvvetlendirir. Maceraperest yönünüzü kuvvetlendirmek için seyahat kitaplarınızın bulunduğu kitap rafınızın yanına Ağaç Agat taşı yerleştirebilirsiniz.


Oğlak Burcu: Lal Taşı


oğlak burcu lal taşı

Lal taşı, hırslı oğlak burcunu yatıştırır. Bu taşın kaygıları hafifletici ve enerji yükseltici işlevi vardır. Enerjinizi artırmak için evinizdeki ofise ya da egzersiz alanınıza bir parça kırmızı renkli Lal taşı yerleştirebilirsiniz.


Kova Burcu: Ametist Taşı


kova burcu ametist taşı

Kova burçları, doğuştan hayalperesttirler. Bu hayalleri, onları yenilikçiliğe yöneltir. Ametist taşı, zihin ve beden arasındaki bağlantıyı sağlamlaştırır. Yeni fikirler üretirken eşit derecede iyimser ve pragmatik davranabilmek için Ametist taşını yatak odanıza yerleştirin.


Balık Burcu: Akuamarin Taşı


balık burcu akuamarin taşı

Balık burçları şifacı, hayalperest ve mistik kişilerdir. Kendilerini yatıştıran bir enerjiye ihtiyaç duyarlar. Güzel ve sakinleştirici ışıklar yayan Akuamarin taşı balık burçları için idealdir. Akuamarin taşını banyo suyunuzun içine koyarak taşın yatıştırıcı etkisinden daha fazla faydalanabilirsiniz.


Görseller: elledecor.com