LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

CESUR VE ÇARPICI KIRMIZI ODALAR

Sıcak ve dikkat çekici bir renk olan kırmızıyı aksesuarlarınızda, duvarlarınızda ve mobilyalarınızda kullanarak evinize hareket kazandırabilirsiniz.

 

kirmiziodalar_1

 

Enerji ve canlılık veren kırmızıyı iyi ışık alan odalarınızda kullandığınızda daha etkili sonuçlar alabilirsiniz. Kırmızı ağırlıklı bir tasarım oluşturacaksanız aksesuar ve tablolarınızda açık renkler kullanarak odanızda bir denge oluşturabilirsiniz.

 

kirmiziodalar_2

 

Çocuğunuza yemek yedirmekte zorlanıyorsanız yemek odanızın duvarlarını kırmızıya boyayarak iştah açıcı bir etki yaratabilirsiniz.

 

kirmiziodalar_3

 

Aşk ve tutku dolu bir yatak odası için kırmızının gücünden yararlanın. Perdelerinizde, yatak örtünüzde ve küçük aksesuarlarınızda kırmızı tercih edin.

 

kirmiziodalar_4

 

Bembeyaz bir banyo size sıkıcı geliyorsa banyonuzun duvarlarınızı kırmızıya boyayabilir, metalik gri aksesuarlarla modern bir çizgi oluşturabilirsiniz. Kırmızı rengin her tonunu Filli Boya Renxmatikte bulabilirsiniz.

 

kirmiziodalar_5

 

Beyaza en çok yakışan renklerden biri şüphesiz kırmızı… Çalışma odanızda kırmızı bir sandalye veya kırmızı objeler kullanarak işinize odaklanmanızı kolaylaştırabilirsiniz.

İşte ilham alabileceğiniz kırmızı odalar!

 

kirmiziodalar_6

 

 

kirmiziodalar_7

 

 

Görseller: http://www.elledecor.com/