LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
26 Şubat 2016

Çocuk Odası Duvarlarını Eğlenceli Hale Getirin

Duvarlar çocuğunuzun odasını renklendirmek için pek çok olanak tanıyor. Birtakım değişikliklerle çocuğunuzun odasına duyduğu aidiyet duygusunu geliştirebilir ve daha fazla eğlenmesini sağlayabilirsiniz. İşte sizin için hazırladığımız renkli önerilerimiz…


 


Ev konforunda eğlence


çocuk odası salıncak


Tüm çocuklar parkta oynayıp salıncağa binmeye bayılırlar. Çocuğunuzun ev konforunda eğlenmesini sağlamak isterseniz evinize dekoratif olarak da çok sevimli görünen salıncaklardan alabilirsiniz. Tavana monte edeceğiniz salıncağı zemine yakın bir yükseklikte konumlandırarak düşmelerde oluşabilecek yaralanmaların önüne geçebilirsiniz.


 


Süper kahramanlar


GE DIGITAL CAMERA


Çerçeve ve tablolar çocuğunuzun odasını renklendirmenize yardımcı olabilir. Asacağınız görsellerde çocuğunuzun sevdiği süper kahramanların ya da dinlemekten keyif aldığı hikâye karakterlerinin yer alması kendilerini iyi hissetmesini sağlayacaktır.


 


Yaratıcı resim alanı


çocuk odası resim alanı


Resim, çocuğunuzun yaratıcılığını geliştiren en iyi sanatsal uğraşlardan biri. Oda duvarlarından birini siyah bir tahtayla kapatarak onlar için eğlenceli bir alan yaratabilirsiniz. Renkli tebeşirlerle çocuğunuzu resim yapmaya teşvik edebilir, birlikte çizimler yaparak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.


 


Sallanan yatak


çocuk odası sallanan yatak


Çocuğunuz yatağında uyumayı sevmiyorsa onlar için eğlenceli bir yatak seçebilirsiniz. Tavana zincirlerle monte edilen bir yatak, çocuğunuzda salıncak algısı yaratacağı için ilgisini çekmeyi başarabilir.


 


Çocuk odalarınızın duvarları için en eğlenceli renkleri Filli Boya Renxmatik kartelasından seçebilirsiniz.


 


Görseller: decoist.com


 
Renk Etkisi