LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
27 Ağustos 2015

ÇOK BEĞENECEĞİNİZ ÇOCUK ODASI DEKORASYONLARI

Renkli dokunuşlar ve nostaljik oyuncaklarla çocuğunuzun da sizin de çok hoşunuza gidecek odalar hazırlayabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız en güzel çocuk odası dekorasyonlarından ilham alabilirsiniz.

 

Yeşil ve pembe birlikteliği

1.gorsel-54f0d39d9b29c_-_farmhouse-fresh-kids-room-0415-xln

Yeşil ve pembe tonlarını bir arada kullanarak keyifli bir kız odası hazırlayabilirsiniz. Yeşil rengi avangard çizgilerdeki bir yatakta kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz yeşil rengin zıt tonunda bir pembeyi de duvarlarınıza uygulayabilirsiniz. Bu noktada yatak çerçevesinde koyu, yaprak yeşilini; duvarlarda ise ipeksi mat dokusu ile Filli Boya  AlpinaSilan iç cephe kartelasından Pastel Pembe veya Küllü Pembe renklerinden birini kullanmanızı önerebiliriz. Odayı biraz sofistike, biraz da eğlenceli hale getirmek için komodinlere vintage oyuncaklar yerleştirebilirsiniz.

 

Oyun cenneti

2.gorsel-mike-wolfe-kids-room-0515

Çocuğunuza istediği karaktere bürünüp, en sevdiği oyuncaklarla oynayabileceği bir oyun alanı yaratın. Çocuğunuzun kişisel gelişimine büyük katkısı olabilecek bu oyun alanında çeşitli beğenilere hitap eden oyuncaklar, dekorlar yerleştirebilirsiniz. Bırakın dilediği zaman bir rock yıldızı ya da bir kovboy gibi zaman geçirsin.

 

Kişisel alan

3.gorsel-54eb0260843f6_-_family-fun-boys-room-0514-i4kv1q-s2

Birden fazla çocuğunuz varsa ve aynı odayı paylaşıyorlarsa onlara özel alanlar yaratabilirsiniz. Birbirlerinin kişisel alanlarına saygı duymalarını öğrenmeleri adına bunun önemli olduğunu unutmayın. Birbirlerine kıskançlık hissetmelerinin önüne geçmek için benzer eşyaları her iki çocuğunuz için de alabilirsiniz.

 

Modern vintage

4.gorsel-54eb02612d1b4_-_07-christmas-staycation-kids-rooms-1214-xln

Vintage çizgiler beğeninize hitap ediyorsa çocuğunuzun odasına bazı dokunuşlar yapabilirsiniz. Nostaljik ve sıcak bir hava için çocuğunuzun yatağında suni postlar kullanabilirsiniz. Odayı tamamen vintage bir hava boğmamak için modern aksesuarlar tercih edebilirsiniz.

 

Görseller: countryliving.com