LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
27 Ağustos 2015

DAHA KOLAY VE DAHA MUTLU UYANMANIN YOLLARI

Sabahları uyanmak size oldukça zor geliyorsa size birkaç tavsiyemiz olacak. Bu tavsiyeleri uyguladığınızda hem daha mutlu uyanabilir hem de gününüzün geri kalanında daha enerjik olabilirsiniz.

Yatak odanız için mutlu bir renk seçin

Koyu mor ya da koyu yeşil bir yatak odası gözünüze hoş geliyor olabilir. Ancak odanızda ışığı yansıtan ve aydınlık bir renk seçmeniz sabahları daha kolay uyanmanıza yardımcı olacaktır.İpeksi mat dokusuyla  Filli Boya AlpinaSilan ürününün Renxmatik iç cephe kartelasından seçeceğiniz parlak sarı, açık mavi, pembe gibi renkleri yatak odanızın duvarlarına taşıyabilirsiniz.

Doğal ışığın odanıza girmesine izin verin

Yatak odanızın penceresi yatağınıza ne kadar yakın olursa uyanmanız da o ölçüde kolay olacaktır. Bu sebeple odalarınızda ışığı kalın ve uzun perdelerle engellemeyin. Günışığının dolduğu bir odada uyanmak size kendinizi daha tazelenmiş ve dinlenmiş hissettirir.

Çalarsaatinizi göze hoş gelen bir manzara önüne koyun

Çalarsaatinizi muhteşem bir manzarası olan pencerenizin ya da çok sevdiğiniz tablonun önüne yerleştirebilir ve gözlerinizin bir parça daha açılmasını sağlayabilirsiniz. Kim muhteşem manzaraya sahip bir evde hemen uyanmak istemez ki?

Okuma köşesi düzenleyin

Sabahları birkaç sayfa kitap okumanın ya da dergi karıştırmanın zihninize iyi geldiğini biliyor muydunuz? Uyanır uyanmaz elinize aldığınız telefonu bir kenara bırakın ve sabahları okuma köşenizde birkaç sayfa kitap okumayı deneyin.