LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

DEKORASYONDA 2014 YILI İÇİN BİLMENİZ GEREKENLER

2014’ün ilk ayında tüm dekorasyon siteleri, dekoratörler ve dergiler yılın en iyi trendlerini açıklamaya başladı. Hala odalarınızda herhangi bir değişiklik yapmadıysanız, bir de bu trendleri deneyin!

 

Açık raflar

2014 yılı bize açık raflarla biraz düzenli olmayı da öğretecek gibi görünüyor. Özellikle mutfaklarda dolap içinde bulunmayan raflar mutfak aksesuarlarımızın şıklığını tam anlamıyla gözler önüne serecek.

 

Makrame aksesuarlar

 

makrame

 

Bütün trendler içerisinde bir parça geçmişten esintiler barındırır. İşte onlardan biri de 70’lerde çok moda olan makrame aksesuarlar. Siz de evinizin duvarlarında bu tarz bir aksesuara yer verebilir, yastıklarınızı makrameyle süsleyebilirsiniz. Kendin yap projeleriyle bu aksesuarları siz de tasarlayabilirsiniz.

 

Mavinin tonları

 

mavitonu

İster kobalt mavisi, ister açık mavi, isterseniz turkuaz… Ne yapın edin, bu yıl evinizde mavi renge yer verin. Duvarlarınızda mavi renge yer vermek için Filli Boya Coloration Renk Eğilimleri serisindeki Aquatic renklerini kullanabilir, koltuğunuzu mavi kumaşlarla kaplatarak yenileyebilirsiniz.

 

Ahşap şıklığı

 

ahsap


Genellikle ahşap konusunda koyu renkleri tercih etsek de, 2014 daha açık renk ahşaplar kullanacağımız bir yıl olacak. Bu yüzden mobilya ve aksesuarlarınızda doğayı evinize taşıyacak ahşap ürünleri kullanmaktan çekinmeyin.

 

Koyu renkler

 

koyurenk

Evinize biraz dramatik bir hava katmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse, bu yıl dekorasyonunuzda koyu renkler kullanmayı deneyebilirsiniz. Duvarlarınız için en güzel koyu renkleri Renxmatik ile evinize taşıyabilirsiniz.

 

 

Görseller: www.casasugar.com