LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
16 Nisan 2015

DEKORASYONDA ALTIN ETKİSİ

Bu yılın en popüler renklerinden biri olan altın evinize göz kamaştırıcı bir görünüm sağlayacak. Modern ve tarz bir eve sahip olmak için altın rengini nasıl kullanacağınızı bilmelisiniz. Gelin altının dekorasyondaki etkisine birlikte bakalım.

 

altın 1

Mobilya ve tekstil yerine altın rengini küçük detaylarda kullanmanızı öneririz. Kapınız için altın bir çelenk ya da resimlerinizi ön plana çıkarak altın çerçeveler evinizin havasını değiştirmek için yeterli olacaktır.

 

Masa lambasını altın renkli tercih ederek retro ve tarz bir hava yakalayabilirsiniz.  Gündüzleri göz alıcı bir süs  geceleri ise aydınlatma elemanı olarak kullanabilirsiniz.

 

altın4

Koltuklarınızın üzerine koyacağınız yastık ve kırlentlerde de altın renkli desenleri tercih edebilirsiniz.

 

altın 5

Bahçeden toplayacağınız bitkileri altın renge boyayabilirsiniz. Altın renkte bir kozalak veya yarısı altına boyanmış fındıklar evinize doğal ve hoş bir görünüm verecek.

 

altın3

Eski bir mobilyanın detaylarını altın rengine boyayarak bu trendi yakalamanız mümkün. Eski bir dolabın ayaklarını ve çekmece tutacaklarını altına boyamanız evinize sofistike bir hava katarken eski mobilyaları değerlendirmeniz için de bir fırsat yaratacak.

 

altın6

Ananas, mandalin gibi altın rengine boyayacağınız meyveler de salonlarınıza renk katabilir.

 

altın7

Saksılarınızı da altın rengiyle süsleyebilirsiniz. Yeşillikler odanızı ferahlatırken altın detaylı saksılar odanıza modern bir hava katacak.

 

Duvarlarınızda altının muhteşem asaletini yansıtmak için Alpina Style Varak serisinden V-101 Altın rengini kullanabilirsiniz.

 

altın8

Oldukça kolay yapabileceğiniz altın detaylı bardaklar salonunuzu değiştirmek için ideal.  Bardak yerine kavanoz da kullanabilirsiniz. Kavanozların üzerine şeritler halinde bant yapıştırın. Açıkta kalan yerleri altın renkte cam boyasıyla boyayın. Kurumasını bekleyin ve bantları çıkarın. Kavanoz üzerindeki şeritlerin oldukça düzgün olduğunu göreceksiniz.