LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
14 Ağustos 2015

DEKORASYONDA BAMBU ETKİSİ

Günümüzde modern dekorasyonun bir parçası haline gelen bambular, ortamda sıcak ve doğal bir hava yarattığı gibi zarif bir etkiye de sahip. Üstelik bambuyu sadece zeminde ya da mobilyalarda kullanma zorunluluğunuz da yok. Yatak odanızdan banyoya kadar evinizin pek çok alanına bambunun şık ve büyüleyici etkisini taşıyabilirsiniz. İşte ilham alabileceğiniz tasarımlar...

 

1.gorsel-Stunning-use-of-bamboo-in-the-luxurious-tropical-style-bathroom

Bambu, estetik görünümüyle birlikte işlevsel oluşuyla dekorasyonda ahşap sevenlerin gözdesi olmayı aday. Bununla birlikte betondan, taştan, tuğladan ve camdan kaçmak isteyenler için de iyi bir alternatif olabilir.

 

2.gorselLovely-use-of-bamboo-in-the-master-retreat

Banyonuzda Uzak Doğu esintisi yaratmak isterseniz bambu bağcıklarını duvarlarınıza adapte ederek mistik bir hava oluşturabilirsiniz.

 

3.gorsel-Fabulous-bamboo-wall-acts-as-the-perfect-backdrop-for-a-tranquil-soothing-dip

Dilerseniz banyo duvarlarınızın bir bölümünü bambuyla kaplatabilir, üzerine saksılar yerleştirerek banyonuzu tazeleyebilirsiniz.

 

4.gorsel-Custom-tortoise-shell-bamboo-bed-in-the-tropical-bedroom

Doğasever bir yanınız varsa çevre dostu tasarımın en güzel örneklerinden biri olan bambu yataklar tam size göre! Yataklarda kullanılan bambuların özel olarak üretildiğini ve doğal bambu ormanlarının kesinlikle tahrip edilmediğini de belirtelim.

 

5.gorsel-Bamboo-headboard-with-a-match

Bambuyu yatağınızın tamamında kullanmayı istemezseniz yatağınızda şık bir etki yaratacak bambudan yapılma bir başlık da kullanabilirsiniz.

 

6.gorsel-Bring-the-charm-of-bamboo-indoors

İç dekorasyonunuza göz alıcı bir hava katmak isterseniz canlı bambulardan da yararlanabilirsiniz.

 

7.gorsel-Staircase-with-bamboo-railing-makes-up-the-backdrop-for-the-eclectic-dining-room

Dubleks bir eviniz varsa merdiven korkuluklarınızı bambuyla değiştirerek evinizi eklektik bir tarza dönüştürebilirsiniz.

 

Görseller: decoist.com