LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
27 Ağustos 2015

DEKORASYONDA FARK YARATAN DUVAR SEHPALARI

Cam duvar sehpaları son dönemin en gözde dekorları arasında yer alıyor. Siz de evinizde cam duvar sehpalar kullanarak incelikli bir dekorasyona sahip olabilir, evinizin şıklığını artırmayı kolayca başarabilirsiniz.

 

Sade ve estetik

1.gorsel-diapason-table-by-studio-diapason

Cam sehpalarla dekorasyonunuza estetik bir hava kazandırabilirsiniz. Bununla birlikte transparan cam modellerden seçerek sade bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Bu sayede evinizin dağınıklıktan uzak görünmesini de sağlayabilirsiniz.

 

Dekorasyonunuza göre

2.gorsel-osmos-wood-and-glass-console

Cam duvar sehpanızı dekorasyonunuza uygun seçmenizde yarar var. Odanıza uygun olarak vintage, minimal ya da rüstik modeller tercih edebilirsiniz. Modern çizgilerdeki bir sehpaya sevdiğiniz dekorları yerleştirebilir ve oldukça şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

 

Siyah asaleti

3.gorsel-hip-hop-table-by-studio-28-1024x768

Metal bacaklı dikdörtgen bir duvar sehpasıyla evinize minimal bir esinti getirebilirsiniz. Dilerseniz sehpanızın cam rengini siyah tercih edebilirsiniz. Siyah rengin odanızı çok daha şık göstereceğine şüpheniz olmasın.

 

Fütüristik tasarımlar

4.gorsel-Valentino-table-by-Emanuele-Zenere

Farklı materyallerin bir arada kullanılmasıyla ortaya çıkan bu örnektekine benzer bir model de tercih edebilirsiniz. Emanuele Zenere imzalı bu tasarımda cam üst yüzeyin yanında, çerçevede mermer ve ahşap kullanılmış. Sonucunda da fütüristik tasarımlı, oldukça ilginç bir model ortaya çıkmış. Siz de bu tarz sıradışı bir duvar sehpasıyla dekorasyonunuza çarpıcı bir hava kazandırabilirsiniz.

 

Görseller: homedit.com