LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

DEKORASYONDA SONBAHAR RENK TRENDLERİ

Dekorasyonunuzda değişiklikler yapmak istiyorsanız şimdi tam sırası! Sonbaharın trend renklerini evinize taşıyarak dekorasyonunuza yeni bir dokunuş yapabilirsiniz.

 

sonbaharrenkleri_1

 

Deniz köpüğü

Açık mavi ve mint yeşili arasında bir renk olan deniz köpüğünü evinizde ferah ve sıcak bir etki yaratmak için tercih edebilirsiniz. Maviyle yeşilin huzur veren etkisini hissedebileceğiniz bu renk için evinizin en uygun yeri yatak odaları.

 

sonbaharrenkleri_2

 

Altın sarısı

Gözalıcı bir etki yaratan altın sarısı kullanıldığı mekâna sıcaklık katan bir renk. Siyah ve griyle kombinlendiğinde oldukça uyumlu olan altın sarısını özellikle aksesuarlarınızda kullanmanızı öneririz.

 

sonbaharrenkleri_3

 

Turuncu

Canlandırıcı ve iştah açıcı etkisi bulunan turuncu aynı zamanda evinize dinamizm ve mutluluk getiriyor. Turuncuyu mavi tonlarıyla kombinleyerek evinize hareket kazandırabilirsiniz.

 

sonbaharrenkleri_4

 

Mor

Pantone şirketinin yılın rengi seçtiği orkide moru sonbaharda da karşımıza çıkıyor. Zenginlik, asalet ve lüksü çağrıştıran orkide morunu evinize şık bir dokunuş eklemek ya da çalışma odanızda konsantrasyonunuzu artırmak için kullanabilirsiniz. Morun her tonunu Filli Boya Renxmatik'te bulabilirsiniz.

 

sonbaharrenkleri_5

 

Kahverengi

Sonbaharla özdeşleşen kahverengi bu sezonda da karşımıza çıkıyor. Oturma ve çalışma odaları için uygun bir renk olan kahverenginin monoton etkisini azaltmak için mavi, turuncu, sarı gibi canlı renklerle kombinleyebilirsiniz.

 

 

Görseller: http://www.homedit.com/