LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
15 Kasım 2016

DEKORASYONDA YENİ TREND: PUZZLE!

Kapılar, sehpalar, halılar hatta koltuklar. Puzzle modası evinizin dört bir yanını sarmaya aday. Puzzle şeklinde tasarlanmış ve birbirini tamamlayan parçalar evinize şık bir sofistikelik katacak. İşte günden güne yaygınlaşan puzzle modasından birkaç örnek.

Sehpa


Birbirine geçen dizaynıyla puzzle sehpalar salonunuza farklı bir hava katacak. Puzzle sehpaları birbirine takıp çıkararak sehpanızı istediğiniz boyuta kolaylıkla getirebilirsiniz. Rustik tahta görünüşüyle puzzle sehpalarınız, ahşap mobilyalarınızla da mükemmel bir uyum yakalayacak.
puzzle desenli sehpa

Koltuk


Tam bir puzzle şekli oluşturmasalar da birbirine geçmeli bu koltuklarla puzzle modasına ayak uydurabilirsiniz. İster tek tek kullanarak evin farklı köşelerine renk katın, ister birleştirerek ikili ya da üçlü kanepeler elde edin. Alışılmışın dışında olan puzzle koltuklar hem çok sevimli hem de kullanışlı.
puzzle desenli koltuk

Halı


Puzzle görünümlü halılar kullanarak dekorasyonunuza renk katarken, keskin çizgileriyle minimalizm modasına da göz kırpabilirsiniz. Aynı rengin farklı tonlarından oluşan tek parça görünümündeki puzzle halılarla evin her köşesinde farklı bir etki yaratabilirsiniz.
puzzle desenli halı

Kapı


Farklı ağaç türlerinden parça parça işlenerek elde edilmiş bu puzzle kapı, dekorasyonunuzun en şık parçalarından biri olmaya aday. Kullanıldığı her odaya gizemli bir hava katan bu kapı, parlak ahşaplarınızla da çok uyumlu.
puzzle desenli kapı

Abajur


Puzzle parçalarından oluşan bu abajurla dekorasyonunuza ışık katarken puzzle modasından da geri kalmamış oluyorsunuz. Bu özgün tasarımdaki abajurun en büyük özelliklerinden biri de evde kolaylıkla kendiniz yapabiliyor olmanız. Tek ihtiyacınız bir aydınlatma, boş bir abajur ve puzzle parçaları. Bırakın hayal gücünüz size rehberlik etsin.
puzzle desenli abajur

Evinize yeni desenler katmak istiyorsanız duvarlarınızda dekoratif boya deneyin


Mobilyalarınızda düz renkler hakimse genel ev dekorasyonunu hareketlendirmenin farklı yolları var. Bunlardan biri de duvarları dekoratif boya kullanarak boyamak. Dekoratif boya kullanarak duvarınızda inci dokusundan, metalik görünüme kadar farklı renk ve dokularda desenler elde etmeniz mümkün. Dekoratif boya uygulamaları çok farklı fırça türü ve uygulama tekniği ile yapılıyor. Evinizde inci, metalik veya varak renklerinde farklı dekoratif boya uygulamaları yapmak isterseniz Filli Boya Dekoratif boya serisi birçok farklı renk tonu sunuyor. Örneğin, Filli Boya dekoratif serisinden inci dokuyu kullanarak bir duvarınızı mor renk bir inci gibi boyamanız mümkün. Dekoratif boyalardaki doku çeşitliliği hem uygulama farklılıkları dekoratif boya kullanarak tarzınızı yansıtmanızı sağlıyor. Farklı dekoratif boya uygulama örnekleri için aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak ürün sayfalarına gidebilirsiniz:
 https://www.filliboya.com/urun-listesi/ic-cephe-dekoratif-boyalar.html
Filli Boya yeşil renk inci desenli dekoratif boya
Görseller: feelitcool.com, houzz.com