LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

DEKORASYONDA YENİ TRENDLER

Kışın kirlenen ya da renginden sıkıldığınız duvarlarınızı da boyayabileceğiniz yaz ayları bir nevi ev yenileme mevsimi. Parlak renkler, çiçekli desenler ve yeni bir tarz… Daha fazlasına gelin yakından bakalım.

 

dekorasyontrendleri_1

 

Renkler

Evinizin atmosferinden sıkıldıysanız ve yenilik arayışı içindeyseniz işe renklerden başlayın. Dekorasyonunuzda modern ve şık bir etki yaratmak için canlı ve parlak renkleri kullanmayı deneyin. Salonunuzu olduğundan daha büyük ve ferah gösterecek beyaz ve beji cesur renklerle kombinleyerek gözalıcı mekânlar yaratabilirsiniz.

 

dekorasyontrendleri_2

 

Çiçekli desenler

Canlı ve renkli bir ev dekorasyonu için çiçekli desenler oldukça ideal. Baharın müjdecisi çiçekleri koltuklarınızda, yastıklarınızda ve minderlerinizde kullanarak dekorasyonunuza sıcaklık ve hareket kazandırabilirsiniz.

 

dekorasyontrendleri_3

 

Yeşil etkisi

Oturma odanızda doğadan ilham alarak bahçe etkisi yaratabilirsiniz. Yeşil, beyaz ve ahşabın kusursuz uyumuyla salonunuzda sakin ve huzurlu bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

 

dekorasyontrendleri_4

 

Vintage esintisi

Dekorasyonunuzda vintage parçalar kullanarak evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Antika eşyalar, tablolar, eski bir sandık ya da aynayı dekorasyonunuzda kullanarak kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

 

dekorasyontrendleri_5

 

Cam aksesuarlar

Dekorasyona şık bir görüntü katan cam aksesuarları aynı zamanda modern bir atmosfer yaratmak için de kullanabilirsiniz. Avize, vazo ve masanızda cam eşyaları tercih ederek modern tarzı evinize taşıyabilirsiniz.

 

Görseller: http://www.designoffurniture.com/