LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
28 Ağustos 2015

DÜĞÜN İÇİN EN İYİ RENK KOMBİNASYONLARI

Düğün günleri şüphesiz heyecanın en fazla olduğu zamanlardan biri. Bu önemli günde sayısız ayrıntıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Tüm ayrıntıların içinize sinmesi, her şeyi her şeyle uydurmanız sizi biraz zorlayabilir. Tam da bu noktada size yardımcı olabilecek ipuçlarımızı değerlendirebilirsiniz. Unutmayın ki doğru renk tercihi yapmanız uyum yakalayabilmeniz için en önemli ayrıntılardan biri. Çiçekler, masa örtüleri, süslemeler, davetiyeler hangi renklerle kombinlenirse muhteşem uyumu yakalayabilirsiniz? İşte bu sorunun cevabı...

 

Beyaz ve açık deniz mavisi

1.gorsel-100444967.jpg.rendition.largest

Zarif bir tarzınız varsa ve düğün gününe biraz yaz esintisi katmak isterseniz düğün pastanızın kaplamasını açık deniz mavisi renginde yaptırabilirsiniz. Pastanızın süslemesini beyaz seçerek bu iki rengin çarpıcı uyumundan yararlanabilirsiniz. Davetli masalarına açık deniz mavisi tonlarında mumluklar ve beyaz mumlar yerleştirerek bu etkiyi artırmayı başarabilirsiniz.

 

Mavi ve beyaz

2.gorsel-101765142.jpg.rendition.largest

Düğününüze sofistike bir hava vermek isterseniz maviden ilham alabilirsiniz. Mavinin yumuşak tonlarından birini beyazla kombinleyerek iyi bir sonuç alabilirsiniz. Dilerseniz davetli masalarına yöresel işlemeli, farklı boyutlarda mavi vazolar yerleştirebilirsiniz. İçlerine de sevdiğiniz mevsim çiçeklerinden ekleyerek güzel bir etki yaratabilirsiniz.

 

Fildişi, yavruağzı ve yeşil

3.gorsel-100440553.jpg.rendition.largest

Düğün atmosferinizin masalsı bir havada olmasını isterseniz işte size doğru renk seçimi. Bu renk özellikle açıkhava düğünlerinde oldukça şık bir sonuç alabilirsiniz. Nötr yeşil tondaki davetli masalarınızın süslemelerini  yavruağzı seçebilir, bunu kirli beyaz tonlarındaki çiçeklerle kombinleyebilirsiniz.

 

Yeşil ve kahverengi

4.gorsel-100225826.jpg.rendition.largest

Seçimlerinizde sadelikten yanaysanız davetiyelerinizde modern ve şık bir etki yaratacak yeşil ve kahvrengi kombinasyonunu tercih edebilirsiniz. Dilerseniz bu iki uyumlu rengi düğün süslemelerinde de kullanabilir, mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz.

 

Görseller: bhg.com