LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

DÜĞÜNÜNÜZE TARZINIZI KATIN

 Hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmek elinizde. Kendin yap projeleriyle düğününüzü unutulmaz kılmaya hazır mısınız?

Grapewood-Centerpiece

Davetiye

 

Davetiyenin konuklar için düğünden kalan en önemli hatıra olduğunu unutmayın. Hasır ipler, saman kâğıtlar ya da renkli kâğıtlar kullanarak dilediğiniz gibi davetiyeler hazırlayabilirsiniz.Romantik davetiyeler için siyah beyaz fotoğraflar kullanabilirsiniz.

 

Masalar

 

Masa düzenlemesi için profesyonellere başvurmak yerine kendi stilinizi yaratabilirsiniz. Sade ve şık yemek masaları için çiçeklerden yardım alabilir, masa örtülerini fotoğraflarınızla canlandırabilirsiniz.

Handwritten-Plates

Yemek takımları

 

Yemek takımlarınızı renklendirerek konuklarınızı şaşırtabilirsiniz. Tabaklara şarkı sözü yazabilir, dilediğiniz şekli çizebilirsiniz. Masaları farklı peçetelerle süsleyerek konuklarınıza özel notlar da bırakabilirsiniz.

 

Numaralar

 

Konuklarınız masalara yerleşirken yaptığınız şirin numaralandırmadan yardım alabilirler. Bunun için vintage kutular, ahşap saksılar ya da geometrik kâğıtlardan yararlanabilirsiniz.

Metallic-Chalkboard-Table-Numbers

Nikah Şekeri

 

Nikah şekeri için badem yerine alternatif tatlılar kullanabilirsiniz. Minik kutuları dilediğiniz gibi boyayıp içine koyacağınız renkli makaronlarla nikah şekerlerinizi hazırlayabilirsiniz.

Paper-Protea-Place-Cards

Dilek ağacı

Konuklarınızın duygu ve düşüncelerini yazıp asacağı bir dilek ağacına ne dersiniz? Ağacınızı yıldız ya da kurdelelerle süsleyebilirsiniz.

 

Meyve kokteyl

 

Konuklarınıza değişik yiyecek ve içecekler hazırlayabilir, eğlenceli sunum teknikleriyle servis edebilirsiniz.Ananas ve kavun gibi sert kabuklu meyveleri bardak olarak kullanabilir, renkli minik şemsiyelerle süsleyebilirsiniz.

 

Fotoğraf alanları

 

Konuklarınızla keyifli fotoğraflar çektireceğiniz arka planlar hazırlayabilirsiniz. Duvara pirinç ışık, sarmaşık ya da tül perde asabilirsiniz.