LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
20 Temmuz 2017

Dünyadan 10 Etkileyici Home-Office

Home-Office, yani evden çalışmak, çağımızın en çok rağbet gören çalışma stillerinden. Bu çalışma stili dışarıdan bakıldığında kulağa oldukça kolay gibi görünse de, aslında büyük bir disiplin gerektiriyor. Home-Office çalışma düzeninde insanı en çok zorlayan kısım konsantre olmak. Bu içeriğimizde sizin için bir araya getirdiğimiz muhteşem ev ofisleri konsantrasyonu ve çalışma şevkini arttırır türden!


Konforlu ve Şık Toplantılar


home-office

Home-Office düzeninde çalışmak, işyerinde biraz mahremiyet ve sessizlik arayanlar için idealdir. Bununla birlikte yaptığınız işin getirisi olarak müşterilerinizle ya da iş arkadaşlarınızla bazı toplantılar düzenlemeniz gerekebilir. Home-Office dekorasyon düzeninizi otururken toplantı yapabileceğiniz bir alanınız olmasına özen gösterin. Bu toplantı odası, sizi müşterilerinize karşı da daha ciddi ve profesyonel gösterecektir.


İşlerinizi Kolaylaştıracak Bir Mekan


home-office dekorasyon

İyi düzenlenmiş bir Home-Office dekorasyonu, işlevsel ve dekoratif unsurların bir toplamıdır. Verimli bir ev çalışma ortamı için şık çözümler, özel raflar, rahat bir sandalye ya da saksı bitkileri gibi yaratıcı ayrıntılar kullanılabilir. Kendi zarif ev ofisinizi tasarlarken, bu mekana kişilik özelliklerinizi katın. Böylelikle çalışma ortamınız daha keyifli, işleriniz ise daha verimli olur. Duvar renkleri olarak beyaz kullanmak, daha ferah ve sade bir ortam elde etmenize yardımcı olacaktır.


Küçük Home-Office Dekorasyonu


home-office dekorasyonu

Home-Office olarak kullanacağınız odanız küçükse, dergilerinizi ya da evraklarınızı depolamak için bir ya da iki adet ahşap kutu kullanabilirsiniz. Raflar ve çekmeceler de evrak düzenleme için yardımcıdır. Organizasyon, iyi bir çalışma alanının korunması için anahtardır. Küçük bir ev ofisi, büyük miktarda yaratıcılık gerektirir. Kitap ya da renkli resimler kullanarak çalışma ortamınızı daha cazip kullanabilirsiniz. Duvarlarda kullanılacak renkli dekoratif boya seçenekleri de ortama tazelik katar.


Sade ve Şık


duvar renkleri

Bir ev ofisinin yalnızca bilgisayara, iyi aydınlatmaya ya da elektrik giriş çıkışlarına ihtiyacı yoktur. Keyifli ve verimli bir çalışma ortamı yaratmak için kullanabileceğiniz farklı Home-Office dekorasyon fikirleri de var. Sizi dengede tutan renkler, rahat edeceğiniz dokular ve iş yükünüzün yarattığı stresi üzerinizden alacak dekoratif aksesuar seçenekleri ev ofisinizi tasarlarken kullanabileceğiniz ek unsurlardır.


Doğal Aydınlatma Mucizesi


Eğer yeterince alanınız varsa ve odanız doğal ışık anlamında zenginse, ev ofisiniz için yararlanabileceğiniz sınırsız dekorasyon olasılığı var demektir. Doğal ışığın en çok yakıştığı renk tonlarından biri kremdir. Krem mobilyalar ve gri duvarlar son derece sakinleştirici ve rahatlatıcı bir atmosfer yaratır.


Feminen Bir Dokunuş


home-office dekorasyon fikirleri

Ev ofisinize feminen bir dokunuşta bulunarak çalışma ortamınıza daha yumuşak ve zarif bir hava katabilirsiniz. Çalışma alanınıza feminen bir dokunuş eklemenin bir yolu, yatıştırıcı renkleri doğal ışıkla birleştirmektir.


Rahat Zarafet


home-office dekorasyon fikirleri

Rahat bir zarafet, ev ofisini rahat kılan unsurdur. Bu sayede keyifli ve verimli bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz. Home-Office dekorasyon modelleri, kişiye göre değişebilecek öğelerdir. Çalışma alanınızı beğeninize göre kişiselleştirin ve her zaman konforlu bir ortam olmasına özen gösterin.


Organizasyonun Gücü


home-office dekorasyon modelleri
Düzenli olmak, her iş gününe yeni bir başlangıç yapmanın anahtarıdır ve zamanınızı düzgün bir şekilde yönetmenize de yardımcı olur. Sepetler, kutular ve renkli düzenleyiciler kullanmak yalnızca size zaman kazandırmakla kalmaz, işlerinizi de daha düzgün yapmanızı sağlar.

Canlı Renkler


renkli dekorasyon

Sade şekilde dekore edilmiş bir odada cesur renkleri kullanmak ortama karakter katar ve atmosferi daha eğlenceli kılar. Yaratıcı insanlar, gereksiz ayrıntılarla dolu kalabalık mekanlarda iyi çalışamazlar. Tek bir canlı renk bile, sade şıklığın ne kadar güzel olabileceğini göstermektedir.


İlham Veren Panolar


çalışma alanı dekorasyonu

Kendi evinize çalışmak size dekorasyonda sınırsız özgürlük verir. Ofisinizin bir duvarında bir pano yaratarak bu panonun üzerine size ilham veren sözleri, resimleri ya da başarı hikayelerini raptiyeleyebilirsiniz. İlham panoları yaratıcılığınızı destekleyecektir.


Görseller: housebeautiful.com, freshome.com