LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
17 Ekim 2017

Dünyanın Farklı Yerlerinden En Yaratıcı Çocuk Odası Dekorasyonları

Dünyanın farklı yerlerinden derlediğimiz en yaratıcı çocuk odası dekorasyonları, kendi çocuğunuzun odası için size ilham verecek. Renkli ve yaratıcı bu dekorasyon örnekleri, kendi yatak odanızı bile yeniden gözden geçirmenize neden olacak.


Masmavi Duvarlar


mavi duvar renkleri

Her ne kadar mavi renk erkek çocukları ile bağdaştırılıyor olsa da, resimde gördüğünüz bu şahane oda 5 yaşında bir kız çocuğu için tasarlanmış. Canlı mavi duvar renkleri, yumurta şeklindeki Vintage koltuk, siyah-beyaz puantiyeli yatak örtüsü ve perdeler oldukça şık bir beraberlik yaratıyor.


Şık ve Maceracı


çocuk odası dekorasyonları

Eğer çocuğunuz coğrafyayı seviyorsa, onun bu tutkusunu odasının dekorasyonuna yansıtabilirsiniz. Zemindeki halılarla uyumlu renkte bir dünya haritası, çocuğunuzun maceraperest kimliğine katkıda bulunacak.


Bohem Dokunuş


bohem çocuk odaları

Kim demiş çocuk odası dekorasyonu bohem temada olamaz diye? New York Manhattan’da bulunan bu şahane odada özellikle ahşap mobilyalar ve yerdeki renkli kilim dikkatleri üzerinde topluyor. Yatakların üzerinde kullanılan Vintage nevresimler ise Türkiye’den alınmış.


Fas Şıklığı


fas dekorasyonu

Faslı unsurlar dekorasyon çevrelerinde sıklıkla kullanılıyor. Bu örnekte, Fas’ın gizemli dekoratif dokunuşları harika bir çocuk odası yaratmış. Marakeş’te bulunan bu güzel çocuk odası, yetişkinlerin dikkatini de üzerinde toplar nitelikte.


Eğlenceli Renkler


renkli çocuk odaları

Eğer iki çocuğa sahipseniz, kardeşlerin birlikte kalabilecekleri harika bir oda tasarlayabilirsiniz. Unutmayın, en güzel çocuk odaları, çocuklarınızın içinde kendilerini en mutlu hissettikleri odalardır. Mavi boya yapılmış duvarlar, kaktüs şeklinde dekoratif yastıklar ve Fas etkisi taşıyan halı; bu odaya şahane bir görünüm kazandırıyor.


Oyuncak Hikayesi


oyuncak dekorasyonu

Çocukları ve oyuncaklarını birbirlerinden ayrı düşünmek mümkün değil. Çocuğunuzun yatak başlığının tam üzerinde açık raflar oluşturabilir ve çocuğunuzun en sevdiği oyuncaklarını buraya dizebilirsiniz.


En Güzel Çocuk Odaları İçin Filli Boya


Size en iyi boya deneyimini yaşatmak için durmaksızın çalışan Filli Boya, çocuklarınızın odalarını ve hayatlarını da güzelleştiriyor. Şimdi çocuğunuz için en güzel duvar rengine Filli Boya Renk Kartelalarına bakarak karar verin, çocuğunuz için ideal iç mekanı keyifle ve Filli Boya kalitesi ile yaratın.


Görseller: elledecor.com