LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
28 Nisan 2015

DUŞ PERDELERİYLE GÜZELLEŞEN BANYOLAR

Banyonuzu güzelleştirecek en önemli aksesuarlardan biri duş perdesi. Banyonuzun hem düzenli hem de modern görünmesini sağlamak için uygun duş perdesi tercih edin.

 

1

Lacivert-beyaz bu duş perdesiyle banyonuzu sahil kasabasına döndürün.  Perdenizi bir paspas ve aynı desenlerde havlularla kombinleyebilirsiniz.

 

2

Beyaz fayanslı banyonuza oldukça yakışacak olan bu tasarım banyoya farklı bir hava katacak. Siyah beyaz üçgenleri kombinleyebileceğiniz metal bir havlu kovası da banyonuzu şık gösterebilir.

 

3

Farklı renklerin bir araya gelerek oluşturduğu bu harika duş perdesi, banyonuzu aydınlatacak. Özellikle klasik küvetlerle birlikte güzel bir uyum içinde olacak bu perdeyle banyonuza modern bir görünüm kazandırın.

 

4

Daha dinamik bir banyo için üzerinde yazı yazan bir perde tercih edebilirsiniz.

 

6

Perdeler sadece dekorasyon için değil kamuflaj için de oldukça kullanışlı bir aksesuardır. İstenmeyen görüntüleri şık perdelerle saklayabilirsiniz.

 

7

Rengârenk damlaların basılı olduğu bu perdeyle banyoya girdiğinizde enerjiniz yerine gelecek. Canlı renklerin banyoya vereceği hoş görüntüyü her renkten farklı aksesuarlarla süslerken hiç zorlanmayacaksınız.

 

8

Bembeyaz banyolar için üzerinde siyah eskizler bulunan bir perde tercih edebilirsiniz. Eskizli perdenizi gri renklerdeki havlu ve diğer banyo aksesuarlarıyla süsleyebilirsiniz.