LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

DUŞUNUZU NASIL ALIRDINIZ?

 

Duş, banyo dekorasyonunuzun en önemli parçası olabilir. Duş alışkanlıklarınızı gözden geçirip kendinize en uygun duşu tasarlayabilirsiniz.

corner-shower-design

Walk-in-shower

Duşakabin ya da perde kullanımına ihtiyaç bırakmayan duvar bölmeli duşlar 2014 yılının trendleri arasında. Walk-in-shower olarak isimlendirilen duş sistemi pratik kullanımı ve modern tasarımıyla dikkat çekiyor.

rain-shower-design

Yağmur duşlar

Tavanda bulunan sistemiyle yağmur yağıyor hissiyatı veren modern tasarımlar banyolarınıza şık bir hava katabilir. Temizlik işlevinden çok rahatlatma özelliğiyle ön plana çıkan sistemiyle duşta geçirdiğiniz zamanlar artacak.

everyday-made-design-bathroom

Geleneksel

Dekorasyon trendlerinden biri olan retro tarz banyolarımıza da uğruyor. Köşe duşu olarak bilinen duşlar hem tarzıyla fark yaratıyor hem de işlevselliğiyle kullanıcılarını da memnun etmeyi başarıyor.

super-chic-bathroom-1024x791

İkisi bir arada

Hafta içi çabuk duşlar için duvar bölmeli walk-in-shower kullanabilir hafta sonunda yorgunluk atmak için küvet tercih edebilirsiniz. İki duş sistemine sahip olmak lüks gelebilir fakat pratik tasarımıyla bu duşlar oldukça ideal.


pure-focus-bahtroom-design

Oda içinde

Duş sisteminizi banyo yerine odanızda bulundurmaya ne dersiniz? Şık ve farklı bir dekorasyon oluşturabilir sabahları daha çabuk kendinize gelebilirsiniz.

bathtub-fireplace-with-modern-design

Mermer duşlar

Mermerin eski moda bir dekorasyon malzemesi olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Modern tasarımlarıyla mermer duşları banyonuzda kullanabilirsiniz.