LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

DUVARDAKİ GALERİ

Evinizin boş duvarlarına biraz hareket kazandırmaya ne dersiniz? İşte duvarlarınıza renk katacak o öneriler:


duvargalerisi_1


Odanızın sade görüntüsünü değiştirmek ve boş duvarlarınızı süslemek isterseniz işe farklı boyutlarda çerçeveler kullanmakla başlayabilirsiniz. İrili ufaklı çerçevelerin içini resimlerle doldurun ve dağınık bir halde duvarınıza asın.


duvargalerisi_2


Kullanıldığı mekânları daha geniş ve aydınlık gösteren aynaları duvarınıza asarak salonunuza ilginç bir görünüm kazandırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken birden fazla aynayı duvarınıza asmak.


duvargalerisi_3


Mutsuz olduğunuzda ya da kendinizi yalnız hissettiğinizde sevdiğiniz insanların fotoğrafını görmek sizi mutlu edecektir.


duvargalerisi_4


Düz, beyaz bir duvar televizyon izlerken gözünüzü yorabilir. Bunu önlemek için TV ünitenizin olduğu duvarı boş bırakmak yerine televizyonunuzun etrafını çerçevelerle doldurun.


duvargalerisi_5


Seyahat etmeyi ve yeni yerler görmeyi seviyorsanız duvarınızı haritalarla süsleyebilirsiniz. Bu haritalarla sadece duvarınızı renklendirmekle kalmayın, gideceğiniz ülkeleri de belirleyin, hayal kurun!


duvargalerisi_6


Çocuğunuzun elişi becerisini artırmak ve onu resme teşvik etmek için yaptığı resimleri sergileyeceği bir duvar oluşturun. Bu eğlenceli aktivite için çocuğunuza her hafta bir konsept belirleyin ve resimleri sürekli yenileriyle değiştirin. Böylece koridorunuzun duvarları canlanırken çocuğunuz da resim yapmaktan daha çok keyif alacak.


duvargalerisi_7


Tablolarınızı çerçeveletmek yerine tuvale çizilmiş haliyle de asabilirsiniz. Özellikle kış günlerinde evinize yaz sıcaklığını taşıması için çiçekli tabloları tercih edin.


 


Görseller: https://www.homedit.com/