LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

DUVARLARDA YENİ TREND: BOŞ ÇERÇEVE

Evinizin duvarlarına hareket kazandırmak için boş çerçeve kullanmaya ne dersiniz?

 

cerceve_1

 

Duvarlarınızı sevdiğiniz renge boyadınız ama hâlâ gözünüze bir eksiklik varmış gibi mi geliyor? O halde duvarlarınızı sadece boyamakla yetinmeyin, aksesuarlarla evinize canlılık kazandırın.

 

cerceve_2

 

Sadece salonda ya da evinizin girişinde çerçeve kullanabileceğinizi düşünmeyin. Bir farklılık yapın ve banyonuzda çerçeve kullanmayı deneyin. Beyaz bir banyoya altın renkli çerçevelerin çok yakışacağını belirtelim.

 

cerceve_3

 

Farklı boyutta ve tarzdaki çerçeveleri bir arada kullanarak kendi kombininizi yaratın. Böylece çerçevelerinizin olduğu köşeyi klasik tarzda döşenmiş salonunuzun odak noktası haline getirebilirsiniz.

 

cerceve_4

 

Yatay ve dikey olarak duvarınıza astığınız çerçevelerinizin arasında ayna kullanarak odanıza derinlik katabilirsiniz.

 

cerceve_5

 

Göz yormayan bir dekorasyon için yatak odalarında çok fazla aksesuar tercih edilmez. Siz de odanızın sakin ve durağan atmosferini etkilememesi için düz ve basit formdaki ahşap çerçeveleri tercih edebilirsiniz.

 

cerceve_6

 

Odalarınızı birbirinden ayırmak için paravan olarak kullandığınız bir tahtanız varsa boş çerçevelerinizi buraya asarak içini yazılarla doldurabilir ya da her güne yeni bir söz yazarak dekorasyonunuzu eğlenceli hale getirebilirsiniz.

 

cerceve_7

 

Çerçevelerinizde farklı bir renk kullanmak isterseniz Filli Boya CaparolHolzchutgrund Ahşap Koruyucu ürününden uygun rengi seçerek çarpıcı bir etki yaratabilirsiniz.

 

 

Görseller: http://www.homedit.com/