LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

EN EĞLENCELİ MOBİLYA TASARIMLARI

Bazen kuralları yıkmak ve beklenilenin tam aksini yapmak inanılmaz eğlenceli olabiliyor!  Özellikle de iç mekân tasarımlarında sonuç güzel fikirlere dönüşebiliyor.

Gelin tasarımcılar evlerini nasıl daha eğlenceli hale getirmiş, birlikte görelim!

 

eglence_1

 

Homeoffice’inizdeki bir çekmece her zaman içinde bir şeyler saklayacağınız bir bölme olmayabilir. Çekmecelerde yaratılan sürprizlerle ofisinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

 

eglence_2

 

Duvara asmak için aldığınız tablodan iki tane alın. Birini olması gerektiği gibi düz, diğerini de ters asın. Bu küçük oyunla evinizde eğlenceli bir görüntü yaratabilirsiniz.

 

eglence_3

 

Duvardan aşağı asılmış bir vazo hiçbirimiz için alışılmış bir görüntü değil. Ama çiçeklerle yarattıüınız bu değişik stil hem sizi hem de misafirlerinizi çok şaşırtacak!

 

eglence_4

 

Sürpriz çekmece fikrini yatak odanız için de gerçekleştirebilir ve yatağınızdaki keyfinizi çay-kahve eşliğinde artırabilirsiniz.

 

eglence_5

 

İki merdiven kullanarak kitaplarınız için bir raf oluşturabilirsiniz. Böylece hem eğlenceli hem de yaratıcı bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

 

eglence_6

 

Kahve sehpanız artık sizin için çok küçük geliyorsa ters çevirin ve içine bir minder koyun. Evdeki minik dostunuzun krallara layık yatağı hazır!

 

 

Görseller: www.homedit.com