LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
28 Aralık 2018

EN GÜZEL YILBAŞI SOFRASI SİZİNKİ OLSUN

Yılbaşı için misafirlerinizi evinize davet ettiyseniz, bütün bir akşam yemek masasında oturmanız kaçınılmaz. Bu yüzden ev dekorasyonunuza olduğu gibi sofranıza da önem vermeniz gerekiyor.Bu nedenle yılbaşı soflarınızın lezzetli yemeklerle birlikte görsel bir şölene dönüştürmeliyiz.Sizin için seçtiğimiz görsellerle en güzel yılbaşı sofraları için ilham alabilir ve misafirlerinizin gözlerini kamaştırabilirsiniz!

Mumları sakın unutmayın!Yılbaşı gecesinin en büyük sembolü ışıl ışıl süslenmiş evler ,sokaklar ve ağaçlardır.Bu ışıltılı ve hareketli bir gecede sofralarınızın aydınlanmasına ve evinizin havasının değişmesine yardımcı olacak en önemli sofra dekorasyon aksesuarı tabikide mumlardır. Yılbaşı sofranızın ambiyansını mumlarla güçlendirebilirsiniz. Mum ışığının romantik havası hem sizlere hemde sofranıza ayrıcalıklı bir hava katacaktır.

Rengârenk masanızı ışıklarla canlandırabilirsiniz.
Ancak ışıkları renkli seçecekseniz masadaki diğer renklerle uyumlu olmasına dikat etmelisiniz. Yılbaşı sofrasında ışık kullanımı çok mantıklı olabilir ancak eğer masayı kalabaşık göserecekse kullanmamanızı onun yerine küçük küçük mumlar yakmanızı önerebiliriz.


Yılbaşı ağacınızdaki süslere masanızda da yer verebilirsiniz.


Bu da yine çok kalabalık bir masanız yoksa oldukça şık bir süsleme yöntemi. Hem masanızı eviniz ile bir bütünmüş gibi hissettirecek hem de masanızda yılbaşı ruhunu yaşamanız icin gerekli donanımı sağlayacaktır.Bu küçük boncuklar sofranızın renklenmesini sağlayacak.Tabakların kenarına, servis aletlerinin yanına ya da sürahi altlığına ekleyebileceğiniz renkli minik minik boncuklar ile masanızı rengarenk yapabilirsiniz. Bu tür renkli süslemeler yılbaşı sofra dekorasyonunuzun enerjisini yansıtacak ve bunun yanı sıra harika fotoğraflar çekmenizi sağlayacaktır.

Yılbaşının olmazsa olmaz rengi kırmızıya sofranızda mutlaka yer verin.Kırmızı rengi olmadan yılbaşı kutlaması olur mu? Elbette olmaz!

Yılbaşı masanızı dekore ederken kesinlikle kırmızı ve yeşil renkelre yer vermelisiniz. Sade bir amsa tasarımı yapacaksanız bile kırmızı renkli minik objeler kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Yılbaşı ağacınız neden sofranızda da bulunmasın!


Eğer bulabilirseniz küçük yılbaşı ağaçları alarak masanın boş yerlerine aksesuar olarak ekleyebilirsiniz.Özellikle yılbaşı çiçeğini masanızdan eksik etmemelisiniz. Hem şans getireceğine inanılır hem de masada enerjisini yayan bir güzellik konumlandırmış olursunuz.Sadeliği tercih edenlerdenseniz bu masalar tam size göre.Eğer sade bir yılbaşı masası hayal ediyorsanız yukarıdaki görseller tam size göre!