LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

EN İLGİNÇ TASARIMLI 10 HALI FİKRİ

Odalarınız için doğru halıyı seçmek bazen gerçekten çok zorlayıcı olabiliyor. Çok çeşitli model ve boyutlarda halılardan hangisinin odanız için en iyi görüneceğini seçmek biraz zahmetli gelebilir.

Peki, neden sıradan halıları bir kenara bırakıp biraz sınırların dışına çıkmıyorsunuz? Eğlenceli ve zekice tasarlanmış halılar hem sizi hem de misafirlerinizi oldukça şaşırtacak!

 

ilginchali 1

 

Nate Siverstein ve Andrea Paustenbaugh tarafından tasarlanan bu halı üzerindeki seksek çizgileriyle çocuk odaları için oldukça uygun görünüyor.

 

 

ilginchali 2

Laurens van Wieringen tarafından tasarlanan bu halı tıpkı bir tablodaki manzarayı anımsatıyor. Renkli ve rahat olan bu halı çocukların üzerinde oynamaları için de ideal.

 

 

ilginchali 3

Seyed Alavi tarafından tasarlanan bu “Uçan Halı” Sacramento Havaalanı’nda bulunuyor ve üzerinde yürüyenlere Sacramento Nehri’nin manzarasını yansıtıyor.

 

 

ilginchali 4

Flachbild tarafından tasarlanan bu salam şeklindeki halı vejetaryenleri oldukça kızdıracağa benziyor.

 

 

ilginchali 5

Masmavi bir denizin ortasında, küçük bir buz parçası üzerinde kalan kutup ayısı figürlü bu halı, kullananlar için hem rahatlık sağlarken hem de oldukça önemli olan küresel ısınma sorununa dikkat çekiyor.

 

 

ilginchali 6

Halım odaya büyük geldi, ufak kaldı derdine son! Fermuvarlı parçalardan oluşan bu halı istediğiniz her alana uyum sağlayabiliyor.

 

 

ilginchali 7

Yeni çalar saatinizin odanızdaki paspas olacağını kim bilebilirdi? Uyanıp üzerine basmadığınızda susmayan bu çalar saat – paspasla artık hiçbir yere geç kalmayacaksınız.

 

 

ilginchali 8

Valentina Audrito tarafından tasarlanan bu halı sabah kahvaltılarını anımsatıyor. Üzerinde yumurtayı andıran iki küçük sarı puf bulunan halı aynı zamanda oldukça rahat görünüyor.

 

 

ilginchali 9

Bazı insanlar ışık açıkken uyumayı daha çok sever. Işık saçan bu halıyla artık lambalarınızı yakmanıza gerek kalmıyor. Imu Design tarafından tasarlanan bu halı geceleri fişe takılıyor ve ışık saçıyor.

 

 

ilginchali 10

JAB Anstoetz tarafından tasarlanan bu halı denizde mercanların üzerinde yürüyormuşsunuz hissi veriyor. Beş farklı renge sahip olan bu tasarım oldukça da yumuşak.

 

 

Görseller: www.freshome.com