LÜTFEN ARAMA YAPMAK İSTEDİĞİNİZ KATEGORİLERİ SEÇİNİZ

Dekorasyon
06 Ağustos 2013

EN RENKLİ YEMEK ODALARI

Renklerin psikolojik etkilerinin yanında tabii bir de iştah açıcı özellikleri var. Yemek odalarınızda kullandığınız doğru renklerin yardımıyla daha keyifli yemekler yiyebilirsiniz.

 

 

renkliyemek 1www.calgarypaintingcompany.ca

 

Mavi yemek odası

Bir odaya huzuru ve güveni getiren en önemli renklerden birinin mavi olduğunu artık hemen hemen hepimiz biliyoruz. Peki, bu huzurlu rengi yemek odanızda niye tercih etmeyesiniz? Yemek odanız için en uygun mavi renginin tonlarını Filli Boya Coloration Renk Eğilimleri Aquatic serisinden seçebilirsiniz.

 

 

 

renkliyemek 2www.coosyd.com

 

Yeşil yemek odası

Doğaya hâkim renk olan yeşille yemek odalarınızda doğallığı yakalayabilirsiniz. Dengeli ve düzenli bir atmosfer yaratan yeşil renginin yemek odanıza en çok yakışacak tonunu Alpina Renklendirme Sistemi Kartelası’ndan seçebilirsiniz.

 

 

renkliyemek 3www.designocd.com

 

Kırmızı yemek odası

En iştah açıcı ve tutkulu renklerin başında gelen kırmızı rengi, yemek odanız için en uygun renklerden biri olabilir. Filli Boya Alpina Renklendirme Sistemi Kartelası’ndaki Kuşburnu rengi, kırmızıyı yemek odanıza taşımanız için oldukça ideal.

 

 

renkliyemek 4www.cococozy.com

 

Eklektik yemek odası

Birçok farklı tarzı bir araya getiren eklektik tarzı yemek odalarınıza yansıtmak için renklerden yararlanabilirsiniz. Aynı anda hem retro hem de modern bir görüntü yakalayabilirsiniz.

 

 

renkliyemek 5mesopotamianmarine.blogspot.com

 

Sarı yemek odası

Kişiye sıcaklık, sevinç ve ilham veren renklerden biri olan sarı rengi dinlenmeyi tercih edebileceğiniz mekânlar için pek uygun olmasa da yemek odaları için kullanımı oldukça uygun. Sarı renginin sindirime oldukça büyük etkisi vardır ve çocuklar için iştah açıcı özelliği bulunur. Filli Boya Coloration Renk Eğilimleri Prismatic serisindeki Sonatin rengini yemek odalarınızda kullanabilirsiniz.

 

 

renkliyemek 6www.coosyd.com

 

Pembe yemek odası

İçinizi ısıtan ve bulunduğu her yere samimiyet aşılayan pembe rengi yemek odanızda da tercih edebilirsiniz. Yemek odanız için en güzel pembe renkleri Filli Boya Coloration Renk Eğilimleri Prismatic serisindeki  BALLAD L/563 rengini seçebilirsiniz.

 

 

 

renkliyemek 7latdah.blogspot.com

 

Turuncu yemek odası

Turuncu renk kullanıldığı ortama neşe, canlılık, hareketlilik getirdiğinden mutfak ve yemek odaları için oldukça uygundur. Filli Boya Alpina Renklendirme Sistemi Kartelası’ndaki birbirinden farklı turuncu tonları sizleri bekliyor!

 

 

 

 

Kapak görseli: www.trendecoration.com